Blog

Hľadáte inšpiráciu na darček pre svoju lepšiu polovičku? Poradíme vám, čo kúpiť k MDŽ

Už od 20. rokov minulého storočia sa každý rok 8. marca oslavuje Medzinárodný deň žien. Sviatok mal vo svojej dobe pripomínať dôležitosť žien v spoločnosti. Pripomeňte preto aj vy svojej drahej polovičke, ako si ju vážite. Máme pre vás pár tipov na drobné darčeky, ktorými ju zaručene potešíte.

Chcete začať behávať? Uistite sa, že máte dobré tenisky

Beh je športom, ktorý môže robiť každý. Či už dieťa, dospelý zrelý človek alebo senior. Je zároveň športom, pri ktorom nepotrebujete mať žiadne špeciálne pomôcky. Je to tiež šport, v ktorom nie sú nijaké pravidlá. Bežíte koľko chcete, ako dlho chcete a udávate si vlastné tempo. Aj preto patrí beh medzi najobľúbenejšie individuálne športy.

Tipy ako vybrať zásnubný prsteň pre partnerku

Zásnubný prsteň, tradične patrí k žiadosti o ruku, Viete, ako zásnubný prsteň správne vybrať?  V článku sa dozviete všetky dôležité tipy na čo nezabudnúť a ako vybrať prsteň.

Starostlivosť o obuv: skladovanie, čistenie, impregnácia a ďalšie tipy

Staráte sa o svoje topánky pravidelne? Každý pár vyžaduje starostlivosť, ktorá sa líši podľa toho, z akého materiálu sú dané topánky vyrobené. Súčasťou správnej starostlivosti o obuv je aj miesto, na ktorom ich skladujete. Poďme sa pozrieť na to, ako sa starať o obuv správne a predĺžiť tak jej životnosť.

Smart hodinky ako užitočný módny doplnok

Synonymom dnešnej doby sa stal zdravý životný štýl, čo sa dá hodnotiť len pozitívne. Denné návštevy vo fitness centrách sú výrazne vyššie a vonku vidíme viac bežcov alebo cyklistov. S týmto trendom je spojená aj rastúca popularita smart hodiniek. Tieto inteligentné modely však nemusia predstavovať iba športový doplnok. Môžu mať aj viac funkcií, o ktorých ste doteraz možno ani netušili.

Rady ako vybrať správnu bežeckú obuv

Behanie patrí medzi obľúbené voľnočasové aktivity. Jeho výhodou je najmä to, že okrem vhodného oblečenia a bežeckých topánok nie je potrebné žiadne iné vybavenie a človek sa hneď môže pustiť do športovania. Výberu bežeckej obuvi je ale treba venovať dostatok času, pretože sa jedná o základ, ktorý má na športový výkon priamy vplyv. Podľa čoho by ste sa teda mali riadiť?

Ako správne vybrať cestovný kufor

Kufor je praktickým spoločníkom na cesty, bez ktorého sa často nezaobídeme. Aby bez problémov uniesol všetky vaše veci, a pritom zostal skladný a ľahko prenosný, je dôležité byť pri výbere pozorný. Výber cestovného kufra však nie je nič zložité, ale vyberať by ste ho mali presne na mieru pre seba a cesty, na ktoré chcete vyraziť.

Dress code: Sprievodca štýlmi obliekania

Dress code predstavuje pravidlá obliekania vždy pre určitý druh udalostí, spravidla to bývajú formálne udalosti. Avšak v širšom kontexte je termín používaný pre akúkoľvek združujúcu akciu či udalosť. Slovenčina pre pravidlá obliekania termín stanovený nemá, preto používame anglický dress code. Najbližšie mu môže byť pojem kódex obliekania.