Hľadáte inšpiráciu na darček pre svoju lepšiu polovičku? Poradíme vám, čo kúpiť k MDŽ

Už od 20. rokov minulého storočia sa každý rok 8. marca oslavuje Medzinárodný deň žien. Sviatok mal vo svojej dobe pripomínať dôležitosť žien v spoločnosti. Pripomeňte preto aj vy svojej drahej polovičke, ako si ju vážite. Máme pre vás pár tipov na drobné darčeky, ktorými ju zaručene potešíte.

Kozmetika je klasika

Patria vaše partnerky medzi ženy, ktoré trávia dlhé chvíle v kúpeľni? S voňavým sprchovým gélom, luxusným krémom alebo dámskou voňavkou neurobíte krok vedľa. Pokiaľ si neviete rady s výberom, ochotná predavačka vám určite rada poradí.

Kvety miluje každá žena

Kvetmi nikdy nič nepokazíte. Či už zaobstaráte honosný pugét za niekoľko stoviek korún, alebo len jednu jedinú ružu, určite tým svoju dievčinu potešíte. A keď sa navyše trafíte do jej obľúbenkyne medzi kvetinami, máte vyhrané.

Šperkom nezarmútite

Keď sa to trbliece, idete správnou cestou. Nemusíte ale hneď bežať do zlatníctva a minúť majland. Kvalitná bižutéria vás v porovnaní so zlatom alebo striebrom vyjde na pár korún a urobí rovnakú parádu.

Aj odpočinok môže byť darček

Hľadáte niečo originálnejšie, než je dámsky parfém? Nielen hmotné darčeky urobia žene radosť. Doprajte jej zaslúžený odpočinok v podobe výletu, víkendového wellness pobytu alebo len darčekového poukazu do saunového sveta.

Kultúra to istí

Podobne zaujímavým darčekom môžu byť lístky na kultúrnu akciu. Viete, že vaša milá rada navštevuje divadlá, užíva si koncerty alebo preferuje obyčajné kino? Kúpte dva lístky a naplánujte romantický večer so všetkým, čo k tomu patrí.

Či už prídete s darčekom za tisíce, alebo len s obyčajnou bonboniérou, pamätajte, že snaha je to, čo sa na konci dňa počíta.

Zdroj náhľadového obrázku: Soumyo Biswas / Shutterstock.com