Blog

Ako sa obliecť podľa najnovších trendov roka 2020?

Módni odborníci, dizajnéri a stylisti prišli ku koncu predošlého roka s odpoveďou, aké módne oblečenie bude v tom novom najviac trendy. Oboznámte sa s tým, čo sa bude v roku 2020 nosiť ale úplne že všade vo svete!

Ako vybrať kvalitnú zimnú obuv. Vyberte si bezpečnú a pohodlnú obuv

Tiež vás s príchodom chladného počasia napadá, ako sa tí Havajci vlastne majú, keď sú u nich prakticky stále letné teploty? Nemusia totiž riešiť otázku zimného obutia, pretože si vystačia s topánkami do teplých dní. U nás ale zima už takmer klope na dvere, preto sa treba na ňu pripraviť. A to aj nákupom zimných topánok. Aký je medzi nimi rozdiel a na čo si dať pri ich výbere pozor?

Ako vybrať kvalitné hodinky? Poradíme Vám ako sa správne rozhodnúť

Čas sledujeme neustále. Potrebujeme vedieť, koľko je hodín, aby sme prišli včas do zamestnania, školy i na schôdzku, nech je obchodného, ​​alebo osobného charakteru. K tomuto účelu najlepšie poslúžia náramkové hodinky, ktoré sú nevyhnutným doplnkom akéhokoľvek oblečenia. Vyznáte sa v ich ponuke?

Dámske sukne patria k základnému vybaveniu šatníku žien. Aké sú aktuálne trendy?

Sukne k ženám neodmysliteľne patria. Možno ich nosiť pre akúkoľvek príležitosť - do zamestnania, vo voľnom čase i pri spoločenských udalostiach. Záleží vždy na strihu a použitom materiáli. Poďme sa pozrieť na históriu tohto kúsku odevu aj na to, aká je aktuálna ponuka na trhu.

Dámske plavky: Ktoré modely by tento rok nemali chýbať vo vašom šatníku?

Jedná sa o maličký kúsok odevu, a napriek tomu ženy jeho výber málokedy podceňujú. Reč je o dámskych plavkách. Aká je ich história i súčasnosť? A ktoré modely sú práve pre vás najvhodnejšie?

Batohy sú bežnou súčasťou každej vychádzky. Na čo sa pri výbere batohu zamerať?

Praktické batohy spríjemňujú pobyt v prírode a môžu byť aj vkusným doplnkom mestského outfitu. Aká je ich história a ponuka na súčasnom trhu? Prečo je výhodné zaobstarať si batoh?

Vybavenie na zimu: Čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku?

Leto už je definitívne za nami a keď nastupujú prvé mrazy, ani sa nechce veriť, že o chvíľu tu je zima. Aj keď počas dňa svieti slnko a obloha je krásne blankytná, občas do toho zafúka studený vietor. Ten dáva tušiť, že je tu napriek tomu je jeseň a je potrebné sa pripraviť na chladné a sychravé dni. Aké vybavenie na zimu by nemalo chýbať vo vašom šatníku?

Rifle: Nesmrteľný kúsok zo šatníka žien aj mužov je stále trendy. Aké typy strihov sú najobľúbenejšie?

Ani sa nechce veriť, že rifle bývali pôvodne pracovné oblečenie, a to vďaka pevnej bavlnenej látke zvanej denim, z ktorej boli ušité. Už v 50. rokoch minulého storočia sa z nich stal doslova módny hit, ktorý učaroval predovšetkým mládeži. Aké strihy rifľov, nazývaných aj džínsy, existujú a v ktorých budete vyzerať najlepšie?

Šiltovka: Zo športového doplnku módnym hitom

V skrini by ju našla väčšina z nás, no iba málokto pozná jej históriu a pôvodný význam. O čom je reč? O šiltovke – tradičnej pokrývke hlavy, ktorá sa svetu prvýkrát predstavila pred viac ako 150 rokmi. Na čo vtedy slúžila, kedy sa začala objavovať na prehliadkových mólach a ako ju dnes správne nosiť?

Akú kabelku si zaobstarať v modernej dobe? V móde sú hobo aj mikrokabelky a obrie vaky

K ženám kabelky neodmysliteľne patria. Sú ich nevyhnutným módnym doplnkom, ktorý podčiarkne celý outfit a zároveň plní veľmi praktickú funkciu. Kam inam si uschovať všetky podstatné veci, ktoré potrebuje mať žena pri sebe. Ako sa vyznať v ponuke kabeliek a ktorá varianta je najlepšia?

  • 1
  • 2
  • 1 z 2