Blog

Ako sa obliecť podľa najnovších trendov roka 2020?

Módni odborníci, dizajnéri a stylisti prišli ku koncu predošlého roka s odpoveďou, aké módne oblečenie bude v tom novom najviac trendy. Oboznámte sa s tým, čo sa bude v roku 2020 nosiť ale úplne že všade vo svete!

Ako vybrať kvalitnú zimnú obuv. Vyberte si bezpečnú a pohodlnú obuv

Tiež vás s príchodom chladného počasia napadá, ako sa tí Havajci vlastne majú, keď sú u nich prakticky stále letné teploty? Nemusia totiž riešiť otázku zimného obutia, pretože si vystačia s topánkami do teplých dní. U nás ale zima už takmer klope na dvere, preto sa treba na ňu pripraviť. A to aj nákupom zimných topánok. Aký je medzi nimi rozdiel a na čo si dať pri ich výbere pozor?

Ako vybrať kvalitné hodinky? Poradíme Vám ako sa správne rozhodnúť

Čas sledujeme neustále. Potrebujeme vedieť, koľko je hodín, aby sme prišli včas do zamestnania, školy i na schôdzku, nech je obchodného, ​​alebo osobného charakteru. K tomuto účelu najlepšie poslúžia náramkové hodinky, ktoré sú nevyhnutným doplnkom akéhokoľvek oblečenia. Vyznáte sa v ich ponuke?

Vráťme sa k overenej klasike – k hodinkám. Prečo do tohto módneho doplnku investovať?

Nie nadarmo sa o 21. storočí hovorí ako o digitálnej dobe. Trh nám ponúka čoraz viac produktov, ktoré sú tzv. „smart“ - fungujú prostredníctvom Bluetooth pripojenia alebo sietí Wi-Fi. Moderná elektronika tak postupne nahrádza väčšinu bežných vecí. Do tejto kategórie patria nepochybne aj hodinky. Klasické remienkové modely sú nahrádzané inteligentnými hodinkami s množstvom prídavných funkcií. Mať na ruke klasické hodinky s ciferníkom, ktoré sú overené časom, má však svoje výhody. Aké?

Akú kabelku si zaobstarať v modernej dobe? V móde sú hobo aj mikrokabelky a obrie vaky

K ženám kabelky neodmysliteľne patria. Sú ich nevyhnutným módnym doplnkom, ktorý podčiarkne celý outfit a zároveň plní veľmi praktickú funkciu. Kam inam si uschovať všetky podstatné veci, ktoré potrebuje mať žena pri sebe. Ako sa vyznať v ponuke kabeliek a ktorá varianta je najlepšia?

Ako správne vybrať slnečné okuliare? Nepodceňujte UV filter a ďalšie parametre

Konečne sa blížia dlhšie dni, ktoré so sebou prinesú aj viac slnečného svitu. Pre nás to znamená jediné: nachystať si slnečné okuliare, aplikovať na pleť krémy s UV filtrami a nachytať vitamín D do zásoby. Nemáte slnečné okuliare? Pri ich výbere by ste sa mali riadiť nielen tým, ako vám daný mode slnečných okuliarov pristane, ale aj tým, ako účinnú ochranu vášmu zraku ponúka. Podľa čoho si správne vybrať slnečné okuliare?

Šperky a ich úloha v dnešnom živote

Ľudia sa šperkami zdobili odpradávna. Či to bolo len na okrasu, alebo z náboženských dôvodov. Pravdupovediac, veľa sa o tomto dozvedáme z archeologických vykopávok. Túžba po kráse viedla našich predkov k výrobe nádherných šperkov, ktoré v ničom nezaostávajú s tými dnešnými. Aká je však aktuálna ponuka šperkov na súčasnom trhu? Čo si môžeme dať na seba a aké sú trendy?

Dámske lodičky: Elegantná obuv na cestu do zamestnania aj za zábavou vo voľnom čase

Pre dámske lodičky platí, že sú obuvou, ktorá pristane každej žene. Možno je tomu preto, že sa jedná o sexy prvok v obúvaní, lodičky na podpätku dodávajú nohám krásny tvar, ktorý priťahuje zrak opačného pohlavia. Kde majú tieto topánky pôvod a viete, že existuje aj pánska varianta?

Dámske sukne patria k základnému vybaveniu šatníku žien. Aké sú aktuálne trendy?

Sukne k ženám neodmysliteľne patria. Možno ich nosiť pre akúkoľvek príležitosť - do zamestnania, vo voľnom čase i pri spoločenských udalostiach. Záleží vždy na strihu a použitom materiáli. Poďme sa pozrieť na históriu tohto kúsku odevu aj na to, aká je aktuálna ponuka na trhu.

Dámske plavky: Ktoré modely by tento rok nemali chýbať vo vašom šatníku?

Jedná sa o maličký kúsok odevu, a napriek tomu ženy jeho výber málokedy podceňujú. Reč je o dámskych plavkách. Aká je ich história i súčasnosť? A ktoré modely sú práve pre vás najvhodnejšie?

  • 1
  • 2
  • 1 z 2