Blog

Farby oblečenia a doplnkov: Ako ich vhodne kombinovať, aby ste vyzerali čo najlepšie

Každá módna sezóna býva v znamení určitých farieb. Logicky by to malo viesť k tomu, že svoj šatník budete podľa toho tiež obmieňať. Pre niekoho to znamená, že si zakúpia jeden dva kusy nového oblečenia, ďalší toho vymení podstatne viac. Skôr než názor módnych návrhárov, by vás ale mala zaujímať farebná typológia. Nie každému totiž každá farba pristane. Podľa čoho sa teda riadiť?

Šperky a ich úloha v dnešnom živote

Ľudia sa šperkami zdobili odpradávna. Či to bolo len na okrasu, alebo z náboženských dôvodov. Pravdupovediac, veľa sa o tomto dozvedáme z archeologických vykopávok. Túžba po kráse viedla našich predkov k výrobe nádherných šperkov, ktoré v ničom nezaostávajú s tými dnešnými. Aká je však aktuálna ponuka šperkov na súčasnom trhu? Čo si môžeme dať na seba a aké sú trendy?

Shop the look – akými štýlmi sa túto jeseň inšpirovať? Pozrite si naše návrhy!

Jeseň sa blíži a s ňou prichádza príležitosť premeniť svoj šatník na základe nových trendov. Ak ste zvedaví, akými štýlmi sa môžete inšpirovať v tejto sezóne, ste na správnom mieste! V dnešnom článku vám predstavíme niekoľko nápadov na outfity, ktoré si môžete vytvoriť z ponuky oblečenia dostupnej na bolf.sk. Poďme sa pozrieť na trendy, ktoré sa stali hitom tejto jesene.