Blog

Ako sa obliecť podľa najnovších trendov roka 2020?

Módni odborníci, dizajnéri a stylisti prišli ku koncu predošlého roka s odpoveďou, aké módne oblečenie bude v tom novom najviac trendy. Oboznámte sa s tým, čo sa bude v roku 2020 nosiť ale úplne že všade vo svete!

Ako vybrať kvalitnú zimnú obuv. Vyberte si bezpečnú a pohodlnú obuv

Tiež vás s príchodom chladného počasia napadá, ako sa tí Havajci vlastne majú, keď sú u nich prakticky stále letné teploty? Nemusia totiž riešiť otázku zimného obutia, pretože si vystačia s topánkami do teplých dní. U nás ale zima už takmer klope na dvere, preto sa treba na ňu pripraviť. A to aj nákupom zimných topánok. Aký je medzi nimi rozdiel a na čo si dať pri ich výbere pozor?

Ako správne vybrať podprsenku

Je málo druhov oblečenia, ktoré sú tak rýdzo ženské. Medzi ne patrí podprsenka, bez ktorej máloktorá žena či dievča vyjde von z domu. Ako sa vyznať v ponuke a podľa čoho by ste mali vyberať správnu veľkosť tejto spodnej bielizne?

Ako vybrať kvalitné hodinky? Poradíme Vám ako sa správne rozhodnúť

Čas sledujeme neustále. Potrebujeme vedieť, koľko je hodín, aby sme prišli včas do zamestnania, školy i na schôdzku, nech je obchodného, ​​alebo osobného charakteru. K tomuto účelu najlepšie poslúžia náramkové hodinky, ktoré sú nevyhnutným doplnkom akéhokoľvek oblečenia. Vyznáte sa v ich ponuke?

Vráťme sa k overenej klasike – k hodinkám. Prečo do tohto módneho doplnku investovať?

Nie nadarmo sa o 21. storočí hovorí ako o digitálnej dobe. Trh nám ponúka čoraz viac produktov, ktoré sú tzv. „smart“ - fungujú prostredníctvom Bluetooth pripojenia alebo sietí Wi-Fi. Moderná elektronika tak postupne nahrádza väčšinu bežných vecí. Do tejto kategórie patria nepochybne aj hodinky. Klasické remienkové modely sú nahrádzané inteligentnými hodinkami s množstvom prídavných funkcií. Mať na ruke klasické hodinky s ciferníkom, ktoré sú overené časom, má však svoje výhody. Aké?

Ako vybrať dámske šaty?

Dámske šaty - táto položka má v ženskom šatníku nezameniteľné miesto, a to z niekoľkých rôznych dôvodov. Každá žena má svoj osobitý štýl, do každého z nich šaty určitého druhu zapadajú. Hodí sa na všetky typy postáv a taktiež pre všetky vekové kategórie.

Hľadáte inšpiráciu na darček pre svoju lepšiu polovičku? Poradíme vám, čo kúpiť k MDŽ

Už od 20. rokov minulého storočia sa každý rok 8. marca oslavuje Medzinárodný deň žien. Sviatok mal vo svojej dobe pripomínať dôležitosť žien v spoločnosti. Pripomeňte preto aj vy svojej drahej polovičke, ako si ju vážite. Máme pre vás pár tipov na drobné darčeky, ktorými ju zaručene potešíte.

Oblečenie pre deti: Čo sa dnes nosí a v ktorých farbách im to bude najviac pristane?

Obliekanie je neoddeliteľnou súčasťou života každého z nás. Má nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. Prostredníctvom odevu možno vyjadriť emócie, spoločenský status i pracovné zaradenie. A ako sú na tom deti? Ako pre ne vyberáme oblečenie?

Farby oblečenia a doplnkov: Ako ich vhodne kombinovať, aby ste vyzerali čo najlepšie

Každá módna sezóna býva v znamení určitých farieb. Logicky by to malo viesť k tomu, že svoj šatník budete podľa toho tiež obmieňať. Pre niekoho to znamená, že si zakúpia jeden dva kusy nového oblečenia, ďalší toho vymení podstatne viac. Skôr než názor módnych návrhárov, by vás ale mala zaujímať farebná typológia. Nie každému totiž každá farba pristane. Podľa čoho sa teda riadiť?

Chcete začať behávať? Uistite sa, že máte dobré tenisky

Beh je športom, ktorý môže robiť každý. Či už dieťa, dospelý zrelý človek alebo senior. Je zároveň športom, pri ktorom nepotrebujete mať žiadne špeciálne pomôcky. Je to tiež šport, v ktorom nie sú nijaké pravidlá. Bežíte koľko chcete, ako dlho chcete a udávate si vlastné tempo. Aj preto patrí beh medzi najobľúbenejšie individuálne športy.