Blog

Ako sa obliecť podľa najnovších trendov roka 2020?

Módni odborníci, dizajnéri a stylisti prišli ku koncu predošlého roka s odpoveďou, aké módne oblečenie bude v tom novom najviac trendy. Oboznámte sa s tým, čo sa bude v roku 2020 nosiť ale úplne že všade vo svete!

Dámske sukne patria k základnému vybaveniu šatníku žien. Aké sú aktuálne trendy?

Sukne k ženám neodmysliteľne patria. Možno ich nosiť pre akúkoľvek príležitosť - do zamestnania, vo voľnom čase i pri spoločenských udalostiach. Záleží vždy na strihu a použitom materiáli. Poďme sa pozrieť na históriu tohto kúsku odevu aj na to, aká je aktuálna ponuka na trhu.

Dámske plavky: Ktoré modely by tento rok nemali chýbať vo vašom šatníku?

Jedná sa o maličký kúsok odevu, a napriek tomu ženy jeho výber málokedy podceňujú. Reč je o dámskych plavkách. Aká je ich história i súčasnosť? A ktoré modely sú práve pre vás najvhodnejšie?

Batohy sú bežnou súčasťou každej vychádzky. Na čo sa pri výbere batohu zamerať?

Praktické batohy spríjemňujú pobyt v prírode a môžu byť aj vkusným doplnkom mestského outfitu. Aká je ich história a ponuka na súčasnom trhu? Prečo je výhodné zaobstarať si batoh?

Akú kabelku si zaobstarať v modernej dobe? V móde sú hobo aj mikrokabelky a obrie vaky

K ženám kabelky neodmysliteľne patria. Sú ich nevyhnutným módnym doplnkom, ktorý podčiarkne celý outfit a zároveň plní veľmi praktickú funkciu. Kam inam si uschovať všetky podstatné veci, ktoré potrebuje mať žena pri sebe. Ako sa vyznať v ponuke kabeliek a ktorá varianta je najlepšia?

5 tipov, ako nosiť tepláky a vyzerať k svetu

Kým jedni tvrdia, že tepláky sú určené výlučne na cvičenie, druhí im oponujú a tepláky nosia aj mimo športových aktivít. Pokiaľ viete, s čím kombinovať tepláky, absolútne nič vám nebráni v ich nosení.