Blog

Ako sa obliecť podľa najnovších trendov roka 2020?

Módni odborníci, dizajnéri a stylisti prišli ku koncu predošlého roka s odpoveďou, aké módne oblečenie bude v tom novom najviac trendy. Oboznámte sa s tým, čo sa bude v roku 2020 nosiť ale úplne že všade vo svete!

Ako vybrať kvalitnú zimnú obuv. Vyberte si bezpečnú a pohodlnú obuv

Tiež vás s príchodom chladného počasia napadá, ako sa tí Havajci vlastne majú, keď sú u nich prakticky stále letné teploty? Nemusia totiž riešiť otázku zimného obutia, pretože si vystačia s topánkami do teplých dní. U nás ale zima už takmer klope na dvere, preto sa treba na ňu pripraviť. A to aj nákupom zimných topánok. Aký je medzi nimi rozdiel a na čo si dať pri ich výbere pozor?

Ako správne vybrať podprsenku

Je málo druhov oblečenia, ktoré sú tak rýdzo ženské. Medzi ne patrí podprsenka, bez ktorej máloktorá žena či dievča vyjde von z domu. Ako sa vyznať v ponuke a podľa čoho by ste mali vyberať správnu veľkosť tejto spodnej bielizne?

Ako vybrať kvalitné hodinky? Poradíme Vám ako sa správne rozhodnúť

Čas sledujeme neustále. Potrebujeme vedieť, koľko je hodín, aby sme prišli včas do zamestnania, školy i na schôdzku, nech je obchodného, ​​alebo osobného charakteru. K tomuto účelu najlepšie poslúžia náramkové hodinky, ktoré sú nevyhnutným doplnkom akéhokoľvek oblečenia. Vyznáte sa v ich ponuke?

Dámske sukne patria k základnému vybaveniu šatníku žien. Aké sú aktuálne trendy?

Sukne k ženám neodmysliteľne patria. Možno ich nosiť pre akúkoľvek príležitosť - do zamestnania, vo voľnom čase i pri spoločenských udalostiach. Záleží vždy na strihu a použitom materiáli. Poďme sa pozrieť na históriu tohto kúsku odevu aj na to, aká je aktuálna ponuka na trhu.

Dámske plavky: Ktoré modely by tento rok nemali chýbať vo vašom šatníku?

Jedná sa o maličký kúsok odevu, a napriek tomu ženy jeho výber málokedy podceňujú. Reč je o dámskych plavkách. Aká je ich história i súčasnosť? A ktoré modely sú práve pre vás najvhodnejšie?

Batohy sú bežnou súčasťou každej vychádzky. Na čo sa pri výbere batohu zamerať?

Praktické batohy spríjemňujú pobyt v prírode a môžu byť aj vkusným doplnkom mestského outfitu. Aká je ich história a ponuka na súčasnom trhu? Prečo je výhodné zaobstarať si batoh?

Rady ako vybrať správnu bežeckú obuv

Behanie patrí medzi obľúbené voľnočasové aktivity. Jeho výhodou je najmä to, že okrem vhodného oblečenia a bežeckých topánok nie je potrebné žiadne iné vybavenie a človek sa hneď môže pustiť do športovania. Výberu bežeckej obuvi je ale treba venovať dostatok času, pretože sa jedná o základ, ktorý má na športový výkon priamy vplyv. Podľa čoho by ste sa teda mali riadiť?

Vybavenie na zimu: Čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku?

Leto už je definitívne za nami a keď nastupujú prvé mrazy, ani sa nechce veriť, že o chvíľu tu je zima. Aj keď počas dňa svieti slnko a obloha je krásne blankytná, občas do toho zafúka studený vietor. Ten dáva tušiť, že je tu napriek tomu je jeseň a je potrebné sa pripraviť na chladné a sychravé dni. Aké vybavenie na zimu by nemalo chýbať vo vašom šatníku?

Rifle: Nesmrteľný kúsok zo šatníka žien aj mužov je stále trendy. Aké typy strihov sú najobľúbenejšie?

Ani sa nechce veriť, že rifle bývali pôvodne pracovné oblečenie, a to vďaka pevnej bavlnenej látke zvanej denim, z ktorej boli ušité. Už v 50. rokoch minulého storočia sa z nich stal doslova módny hit, ktorý učaroval predovšetkým mládeži. Aké strihy rifľov, nazývaných aj džínsy, existujú a v ktorých budete vyzerať najlepšie?