Blog

Ako sa obliecť podľa najnovších trendov roka 2020?

Módni odborníci, dizajnéri a stylisti prišli ku koncu predošlého roka s odpoveďou, aké módne oblečenie bude v tom novom najviac trendy. Oboznámte sa s tým, čo sa bude v roku 2020 nosiť ale úplne že všade vo svete!

Ako vybrať kvalitné hodinky? Poradíme Vám ako sa správne rozhodnúť

Čas sledujeme neustále. Potrebujeme vedieť, koľko je hodín, aby sme prišli včas do zamestnania, školy i na schôdzku, nech je obchodného, ​​alebo osobného charakteru. K tomuto účelu najlepšie poslúžia náramkové hodinky, ktoré sú nevyhnutným doplnkom akéhokoľvek oblečenia. Vyznáte sa v ich ponuke?

Ako vybrať kvalitnú zimnú obuv. Vyberte si bezpečnú a pohodlnú obuv

Tiež vás s príchodom chladného počasia napadá, ako sa tí Havajci vlastne majú, keď sú u nich prakticky stále letné teploty? Nemusia totiž riešiť otázku zimného obutia, pretože si vystačia s topánkami do teplých dní. U nás ale zima už takmer klope na dvere, preto sa treba na ňu pripraviť. A to aj nákupom zimných topánok. Aký je medzi nimi rozdiel a na čo si dať pri ich výbere pozor?

Akú kabelku si zaobstarať v modernej dobe? V móde sú hobo aj mikrokabelky a obrie vaky

K ženám kabelky neodmysliteľne patria. Sú ich nevyhnutným módnym doplnkom, ktorý podčiarkne celý outfit a zároveň plní veľmi praktickú funkciu. Kam inam si uschovať všetky podstatné veci, ktoré potrebuje mať žena pri sebe. Ako sa vyznať v ponuke kabeliek a ktorá varianta je najlepšia?

5 tipov, ako nosiť tepláky a vyzerať k svetu

Kým jedni tvrdia, že tepláky sú určené výlučne na cvičenie, druhí im oponujú a tepláky nosia aj mimo športových aktivít. Pokiaľ viete, s čím kombinovať tepláky, absolútne nič vám nebráni v ich nosení.

Dámske lodičky: Elegantná obuv na cestu do zamestnania aj za zábavou vo voľnom čase

Pre dámske lodičky platí, že sú obuvou, ktorá pristane každej žene. Možno je tomu preto, že sa jedná o sexy prvok v obúvaní, lodičky na podpätku dodávajú nohám krásny tvar, ktorý priťahuje zrak opačného pohlavia. Kde majú tieto topánky pôvod a viete, že existuje aj pánska varianta?

Ľahké bundy na leto a prechodné obdobie a teplé na zimu. Bundy, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadneho muža

Aj keď nie všetci páni sledujú aktuálne módne trendy, chodiť pekne oblečený chce snáď každý. Veľmi často si musia vziať na pomoc rady svojich skúsenejších nežných polovičiek, ktoré sa zvyčajne v móde vyznajú oveľa lepšie. Poďme sa pozrieť na to, podľa akých kritérií by ste mali vyberať pánske bundy.

Oblečenie pre deti: Čo sa dnes nosí a v ktorých farbách im to bude najviac pristane?

Obliekanie je neoddeliteľnou súčasťou života každého z nás. Má nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. Prostredníctvom odevu možno vyjadriť emócie, spoločenský status i pracovné zaradenie. A ako sú na tom deti? Ako pre ne vyberáme oblečenie?

Bavlna: Aké je jej zloženie, aké má vlastnosti a čo všetko sa z nej vyrába

Je to už veľmi dávno, čo ľudia objavili úžitok bavlníka a začali z neho vyrábať bavlnené látky. Obľuba bavlny v čase nijako nezoslabla, pretože ponúka vlastnosti, ktoré ťažko niečo iné nahradí. Bavlna, ako prírodný materiál nachádza uplatnenie predovšetkým v textilnom priemysle. Čo všetko ešte o bavlne neviete?

Šperky a ich úloha v dnešnom živote

Ľudia sa šperkami zdobili odpradávna. Či to bolo len na okrasu, alebo z náboženských dôvodov. Pravdupovediac, veľa sa o tomto dozvedáme z archeologických vykopávok. Túžba po kráse viedla našich predkov k výrobe nádherných šperkov, ktoré v ničom nezaostávajú s tými dnešnými. Aká je však aktuálna ponuka šperkov na súčasnom trhu? Čo si môžeme dať na seba a aké sú trendy?