Úvod   »   Zážitky

Zážitky sú korením života, ktoré mu dokážu dodať úplne inú chuť, na akú ste zvyknutý. Oveľa lepšiu. Preto vám vo Vengo.sk dáme na výber z koreničiek, ktorými si ochutíte svoj život tak, aby ste na tie chute nikdy nezabudli. Nie materiálne je dôležité, ale to, čo zažijeme a máme navždy ukryté v našej pamäti. Nemusíte sa báť, že vám tieto spomienky niekto ukradne, sú v bezpečí. 

Videli ste už Zem z výšky?

Nie, fotky sa nerátajú. Mestá, príroda, jazerá, lesy, lúky, to všetko zvýšky dostáva magický rozmer. Až vtedy si uvedomíte, aká je Zem mocná a čo všetko dokáže. Aj preto vám ponúkame vzlietnuť do výšin a zažiť tento pohľad, z ktorého budete mať zimomriavky, naživo. Preleťte sa balónom ponad krásne Slovensko. Balón nie je pre vás? Skúste to to vo vrtuľníku alebo vetroni. Tí odvážnejší si môžu vyskúšať let rogalom či dokonca stíhačkou. 

Zážitky hlavne pre mužov

Skrotiť divoké kone pod kapotou offroad auta v ťažkom teréne, vyblázniť sa na dunách, strmých kopcoch a pri tom všetkom počuť rev motora. To je sen nejedného muža, splňte si ho s nami. Zbrane fascinujú mužov už od detstva, aj preto veľa chlapcov sníva o tom, že budú policajtmi. Už ste niekedy strieľali zo skutočnej pištole? Vyskúšajte si to na kurze streľby. A čo tak uvariť si vlastný zlatý mok? Uvarte si pivo a ochutnajte, ako chutia plody vlastnej práce. 

Zážitky hlavne pre dámy

Hovorí sa, že najkrajším make-upom ženy je jej úsmev. To nepochybne. Chcete však svoj úsmev zvýrazniť aj dokonalým make-upom? Vyskúšajte kurz líčenia, kde sa naučíte triky ako zvýrazniť každú svoju líniu. Vraciate sa z práce často unavená so stuhnutou šijou? Doprajte si masáže od výmyslu sveta – thajská, relaxačná či lymfodrenážna masáž. Vychutnajte si pocit, aké to je byť jedinou ženou na svete. Aj tieto a mnoho iných zážitkov nájdete v našej ponuke ponuke. 

Vybrané Značky