Stavebniny

(0 hlasov)

Úvod   »   Stavebniny

Postav dom, zasaď strom. Ktoré z momentov, ktoré ste si predsavzali, ste aj naozaj splnili? Ak vo vašich zatiaľ nezrealizovaných plánoch figuruje napríklad aj stavba nového obydlia, vieme vám s tým pomôcť. V sekcii stavebniny nájdete všetko potrebné, bez čoho sa nijaký stavbár alebo murár nezaobíde.

Stavebná technika
Technika nám vo všeobecnosti uľahčuje každodenné činnosti. Toto tvrdenie platí aj pre stavebnú techniku, s využitím ktorej vás už nebudú bolieť ruky a chrbát tak, ako kedysi. Načo sa moriť s ručným miešaním malty, keď cement, piesok a vodu stačí v správnom pomere nahádzať do miešačky?

Murárske a maliarske náradie
Špachtla, murárska lyžica, špárovačky - to nie sú prosté slovenské nadávky, ale pracovné pomôcky každého dobrého murára. Všetci skúsení domáci kutili vám dosvedčia, že s týmito a ďalšími murárskymi inštrumentami sa dajú tvoriť naozajstné stavbárske zázraky. Čo pre murára znamená špachtla, to je pre maliara maliarsky štetec. Na Vengo.sk nájdete valčeky, štetce a maliarske doplnky, ale aj farby na rôzne povrchy.

Meradlá a meracie prístroje
Vraví sa, že lepšie je najskôr dvakrát zmerať a až potom treba rezať. Vďaka presným meracím prístrojom z katalógu Vengo.sk môžete pokojne rezať po prvom meraní. Vyberať si môžete medzi klasickými metrami, ale aj laserovo presnými meracími prístrojmi. Zmeriate dĺžku, šírku, výšku, tlak, objem, množstvo zrážok, spotrebu...celý váš svet premeníte na jedno velké číslo.

Lešenie a rebríky
Svet z výšky vyzerá úplne inak ako keď sa pozeráte zo zeme. Nie vždy sa ale výškami dá kochať, niekedy v nich musíte aj pracovať. Do extrémnych výšok vás môže dostať vaša fantázia, do tých rukolapnejších zase lešenia a rebríky. Kvalitné a pevné rebríky rôznych výšok dostanete na Vengo.sk. 
 

Vybrané Značky