KHW Snow Baby Fun Modrá

Úvod   »   Šport   »   Zimné športy   »   KHW Snow Baby Fun Modrá
KHW Snow Baby Fun Modrá

(0 hlasov)

KHW Snow Baby Fun Modrá

Cena: 114,50 €
DO OBCHODU

Moderný kočík na sneh od KHW s vysokou úrovňou bezpečnosti .

Je určený najmä pre najmenšie deti vo veku 1-3 roky . Sedák má vysokú opornú časť , zvýšené boky a bočné kovové rámy . Dieťa je tak vždy v bezpečí , a to aj v prípade , že zaspí či si potrebuje oprieť hlavičku . Sedák je samozrejme vybavený trojbodovým bezpečnostným popruhom s rýchloupínacou prackou pre zabezpečenie dieťaťa . Rukoväť je plynule nastaviteľná v rôznych výškach a umožňuje sánky tlačiť alebo ťahať .

Sedák je možné sňať , čo umožní používať podvozok ako malé sánky . Výrobok tak spĺňa viac účelov a je mimoriadne praktický .
Kvalitné , dvojstenný plast na podvozku sánok má tlmiaci účinky pre zlepšenie odolnosti proti nárazom . Nízke riziko prevrátenia vďaka optimálnemu ťažisku a zvláštnu konštrukciu podvozku prispievajú k maximálnej bezpečnosti . Kovové pásky na lyžinách slúžia pre ideálny sklz a ochraňujú tiež proti oderu podvozku .

 

Súčasťou dodávky je transportný sieťka na rukoväti .K dodaniu v 3 farebných variantoch .
Snow Baby Fun je riešený najmä s ohľadom na vysokú bezpečnosť dieťaťa . Nízko položené ťažisko a rozkročený podvozok je zásadný pre pozdĺžnu aj priečnu stabilitu výrobku .

Vysoká zadná časť sedáka podrží hlavičku dieťaťa aj v okamihu, keď dieťa na sánkach zaspí . Bočný rám ochraňuje nielen pred vypadnutím do strany , ale tiež zabezpečí vyššiu bezpečnosť proti prípadným nárazom iných účastníkov premávky na zjazdovkách .

Sedák Snow Baby Fun Seat možno kedykoľvek odmontovať . Tým získame navyše ďalší výrobok , a síce malé sánky Snow Rocket , ktoré môže dieťa používať tak dlho , kým sáňkám neodroste .

Obchod:
efitness.sk
Dostupnosť:
skladom

Vybrané Značky