Loptové športy

(0 hlasov)

Úvod   »   Šport   »   Loptové športy

Čím to, že loptové športy patria medzi najobľúbenejšie športy na svete? Ťažko povedať, faktom však je, že magická moc lopty priťahovala už staroveké národy Egypta, Číny a s čudom v tvare lopty sa zahrali aj Mayovia alebo Aztékovia. Patríte medzi dedičov tohto zápalu pre loptové hry? Ak áno, tak ste na správnom mieste. V ponuke Vengo.sk nájdete všetko potrebné pre zábavu na najvyššej úrovni. Veď šport je predsa ušlachtilou zábavou, no nie?

Futbal
Má moc, ktorú azda ani jeden šport nedokáže prekonať. Nie nadarmo je považovaný za svetový fenomén a hru, ku ktorej vzhliadajú miliardy očí po celom svete. V bohatých krajinách je marketingovým nástrojom, zatiaľ čo v tých chudobnejších je spolu so vzdelaním jednou z ciest, ako sa vymaniť neľahkému osudu. Čo však má celý svet spoločné je neuveriteľný pôžitok z hry zvanej futbal. Ak ste jeho fanúšikom, doprajte si tento pôžitok aj vy. Futbalové umenie sa skrýva vo vašej hlave a nohách, my vás však môžeme vybaviť prvotriednym tovarom, ktorému sa potešia futbalisti na začiatku svojej kariéry aj tí, ktorí už čo-to odkopané majú.

Stolný tenis
O futbale sa zvykne tvrdiť, že je to zápas dvoch družstiev, na konci ktorého víťazi Nemecko. Ak by toto tvrdenie platilo pre futbal, potom by pre stolný tenis mohlo platiť, že na konci duelu za pingpongovými stolmi zvíťazia Číňania. V najľudnatejšej krajine sveta je pingpong snáď najrozšírenejším športom, z čoho Čína aj patrične profituje. Avšak aj vo svete si ľudia radi pinkajú a stolný tenis sa preto dlhodobo drží v rebríčkoch TOP10 celosvetovo najobľúbenejších športov. Pingpongová výbava preto nemôŽe chýbať ani v našej ponuke. Nájdete tu od loptičiek, cez rakety, puzdrá a materiály k teoretickej príprave na hru až po stolnotenisové roboty, výborne využiteľné v tréningu.

Ďalšie loptové hry a raketové športy
Vengo.sk však poteší širokú paletu športovcov, ktorí majú v obľube trebárs volejbal, basketbal alebo tenis. Čoraz väčšiu popularitu si aj u nás zíksavajú halové športy, najmä squash a florbal, ktorý sa už začína vyučovať aj na školách. Ste rekreačným hráčom alebo príležitostne zavítate aj na nejak ten turnaj? V našej ponuke si prídu na svoje hráči rôznych výkonnostných kategórií, vrátane profesionálov.
 

Vybrané Značky