Fitness

(0 hlasov)

Úvod   »   Šport   »   Fitness

Fitness sa stalo synonymom modernej doby. Tisíce ľudí sa dennodenne oddávajú kultu vyšportovaného tela a vo fitness centrách pracujú na budovaní vysnenej postavy. Katalóg Vengo.sk reflektuje vaše požiadavky a v kategórii Fitness ponúka to najlepšie, čo svet cvičenia a zdravého životného štýlu vyprodukoval.

​Cvičenie s vlastnou váhou 
Kľuky, zhyby či beh sa hodia takmer do každého tréningového plánu. Na cvičenie s vlastnou váhou tela spravidla nepotrebujete žiadne vybavenie, no pomôcky pre spestrenie tréningu sú vždy vítané. Rotany, fitlopty a iné balančné podložky rozpohybujú svaly, o ktorých ste ani nevedeli, že ich máte, hrazdy a bradlá preveria vašu funkčnú silu a švihadlo zase výdrž a odrazovú silu.

Cvičenie s činkami
​Dvíhanie závaží a činiek si veľmi dobre pamätajú svaly kulturistov aj rekreačných fanúšikov posilňovania. Aj v ponuke Vengo.sk natrafíte na činky a závažia rôznych hmotností, s ktorými môžete vaše svalové skupiny precvičovať stokrát inak. Okrem klasických kotúčov, "jednoručiek" a veľkých činiek máte k dispozícii aj trendové ketlebel závažia. Pre "ťažké váhy" sú zase pripravené špeciálne fitness rukavice a opasky, nápomocné pri vašich rekordných výkonoch.

Stroje
Posilňovacie stroje sú výborným doplnkom na cvičenie izolovaných cvikov. S posilňovacou vežou si kupujete malú, no kompletne zariadenú posilňovňu. Rotopéd zase uľahčí váš tréning v čase, keď je vonku škaredo a vám sa nechce vytiahnuť päty z domu. Videli ste, akú muskulatúru majú veslári? Vybudujute si podobnú na veslovacích trenažéroch aj vy!

Vybrané Značky