Sexuálne a erotické pomôcky

(1 hlas)

Úvod   »   Sexuálne a erotické pomôcky

To, čo sa deje za dverami vašej spálne, by malo prirodzene zostať iba medzi štyrmi stenami. Ale prečo vám neporadiť ešte predtým, ako tam spoločne vojdete? Sexuálne a erotické pomôcky nie sú len poslednou záchranou manželstva. Sú skvelou možnosťou, ako si spestriť intímny život aj pre čerstvo zamilované páry. Je to príjemné, nevšedné, dráždivé a slasť dosiahne doposiaľ nepoznaných rozmerov. Čím si môžete spestriť svoje najkrajšie chvíle? 

Erotické pomôcky na predohru

Ako lepšie môže začať predohra ako erotickou masážou? Nijako. Ibaže by ste použili niečo z našej ponuky. Masážny krém s hrejivým efektom, ktorý rozkoš z dotykov ešte zintenzívni. Nebude to už iba príjemná masáž, bude to najvzrušujúcejšia predohra, akú ste zažili. Zbožňuje váš partner, keď ho bozkávate všade? Spríjemnite si to čokoládou na telo, ktorú z neho môžete zlízať. 

Potešte partnera erotickou spodnou bielizňou

Nič nerozdráždi muža viac ako žena v peknej erotickej bielizni. Podväzky, korzety či sexi kostýmy, to všetko pôsobí na muža červená handra na býka. Možno ešte dráždivejšie. Chcete ešte jeden tip, ako potešiť muža v posteli? Pohrajte sa pred ním s vibrátorom bez toho, aby sa vás dotýkal. Keď mu dovolíte, aby sa vás dotkol, strhne sa hurikán vášní. Aj toto nájdete v našej ponuke. 

Uspokojte svoje potreby

Každý má svoje potreby, no nie vždy má po svojom boku partnera. Vtedy muži vytiahnu erotické filmy, nafukovacie panny či umelé vagíny. A ženy? Tie menej náročné sa uspokoja s vibrátormi či venušinymi guličkami a tie náročnejšie siahnu po nafukovacom mužovi. Áno, aj takéto vychytávky nájdete na Vengo.sk. 

Vybrané Značky