Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Pánske oblečenie   »   Bundy a kabáty

Prechodné bundy
Ani ryba ani rak, ani leto ani zima. Práve jar a jeseň sú dve ročné obdobia, kedy sa vám prechodné bundy budú hodiť. Viete kto na to prišiel prvý? Istý Stephen Guylas, pán so zaujímavým menom a ešte zaujímavejšími záľubami. Ako vášnivý jazdec na koni riešil pohodlie pri svojom hobby a vymyslel nový kúsok oblečenia. Vyberte si aj vy niektorú z prechodných búnd z našej ponuky. Buď v elegantnom prevedení alebo prešívané so športovým strihom.

Zimné bundy
Dnes už sú zimné bundy tradičným kúskom pánskych šatníkov. Nosíme ich do mesta a často aj na hory. A práve tam majú zimné bundy svoj pôvod. Kde bolo tam bolo...no prosto, istý pán menom George Finch dostal pri svojom výstupe na Mt. Everest skvelý nápad. A ten sa premietol do strihov miliónov zimných búnd. U nás nájdete aj naozaj luxusné kúsky značiek Trussardi, Diesel alebo Just Cavalli. Samozrejmosťou sú outdoorové kúsky v rôznych zaujímavých farbách. Pretože na horách je dôležité nie len cítiť sa dobre, ale aj vidieť a byť videný.

Kabáty
Ešte nedávno boli veľké, ťažké a keď nehriali, tak ste v nich mrzli až prašťalo. Moderné kabáty však musia spĺňať úplné iné parametre. Už nie sú len východiskom z núdze, ale plnohodnotným módnym oblečením. Štýlový kabát dodá mužovi jednoducho šmrnc. Veľkej obľube sa tešia už aj kratšie kabáty, ktoré stále plnia svoju funkciu a pritom vyzerajú mladistvo. Športová elegancia v priamom prenose. Skúste sa pozrieť do našej ponuky aj vy a oživte svoj outfit pohodlným a príjemným kabátom. 

Vybrané Značky