Pánske oblečenie

(1 hlas)

Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Pánske oblečenie

Imidž je vizitkou každého muža, preto by nám, páni, malo záležať na našej individuálnej sebaprezentácii. Dôležitou súčasťou mužského prejavu je aj oblečenie. To by malo vystihovať charakter jeho nositeľa a v neposlednom rade tiež príležitosť, na ktorú sa chystá. V našej ponuke preto nájdete kúsky do každého počasia a na každú príležitosť. Rozhodnite sa správne a nakúpte prostredníctvom vengo.sk.

Pánska spodná bielizeň
Nepodceňujte význam pánskej spodnej bielizne! Je to predsa kúsok oblečenia, s ktorým prichádza vaša pokožka aj na tých najintímnejších miestach bezprostredne do kontaktu po celý deň. Dosť dobrý dôvod na premyslenú kúpu, čo poviete? V spodnom prádle z katalógu vengo.sk sa budú dobre cítiť "slipári", "trenkári" aj tí, čo radi nosia nátelníky.

Pánske nohavice
Ak o pánskych nohaviciach niekedy panovali nejaké stereotypy, s nohavicami z ponuky vengo.sk na ne zabudnete. U nás si prídu na svoje vyznávači typických modrých riflí aj tí, ktorým zažité konvencie nič nehovoria a radi experimentujú s farbou či strihom. Možnosti sú vám otvorené a kombináciám s topánkami, svetrami, tričkami či sakami sa medze naozaj nekladú. Pestrá je tiež ponuka nohavíc určených na šport a voľný čas s klasickým strihom alebo pudlom, ktoré je prekliate nízko. 

Košele a tričká
Je to priam hamletovská otázka - košeľa alebo tričko? Niektorí majú jasno okamžite, iným nerobí problém vziať na seba oboje. Výberom vypasovanej pánskej košele, podporenej dobre padnúcimi nohavicami, zvýrazníte vašu prácne budovanú postavu a budete sa cítiť naozaj pohodlne a voľne. Ak ale nie ste fanúšikom gombíkov, určite siahnete po tričkách z našej ponuky. Sú v rôznych farbách, s všakovakými napísmi či bez a hodia sa na každú príležitosť. Rifle, tričko a sako navrch - športová elegancia ako vyšitá!
 

Vybrané Značky