Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Obuv   »   Dámska obuv   »   Tenisky

Život, to je pohyb. Ak aj vy patríte k fanúšikom pokojných prechádzok či dnes tak populárneho behu, určite oceníte našu ponuku obuvy. S kvalitnými a pohodlnými teniskami sa blahodarný účinok vašich obľúbených činností znásobí a stanú sa pre vás ešte viac príjemnejšími. Len bez tiesnivého pocitu si budete môcť naplno vychutnať silu prítomného okamihu!


​Bežecké tenisky
​Aj vy ste podľahli behaniu a bez niekoľkých kilometrov denne sa cítite nesvoja? Gratulujeme! Beh je jedným z najprirodzenejších pohybov pre človeka a výborným ventilom každodenných starostí a problémov. A najlepšie je, že k nemu nepotrebujete mnoho, stačia najmä kvalitné bežecké tenisky. Investujte do značkových a ľahkých bežeckých tenisiek a vďaka ich vlastnostiam dostane aj váš výkon novú dynamiku.

Tenisky na voľný čas
Na chvíle voľna, ale aj do práce sú určené vychádzkové tenisky. Náročné kilometre by ste v nich zrejme neubehli, no na to ani nie sú stavané. Viac sa pri nich dbalo na módnosť a pohodlnosť a tieto parametre aj naozaj spĺňajú. Populárne "conversy" a farebné plátenky sa dokonale hodia na dlhé letné noci plné vzrušenia a zábavy. Ani mokasíny už nie sú nudným kusom obuvy, ale v pestrých farebných prevedeniach výborne doplnia váš letný outfit.

Vybrané Značky