Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Módne doplnky   »   Cestovná batožina

Z cestovania sa stal fenomén modernej doby. Zatiaľ čo kedysi bolo navštevovanie odľahlých miest vlastné len naozajstným dobrodruhom, dnes podniká dobrodružné výpravy čoraz viac a viac obyčajných ľudí. Aj tí, ktorí cestujú celkom na ľahko, sa však aspoň bez malej cestovnej batožiny nezaobídu. Tá na Vengo.sk je síce zaradená medzi módnymi doplnkami, o jej funkčnosť a maximálnu praktickosť ale nemusíte mať obavy.

Kvalitná príručná batožina
Čo by mala spĺňať naozaj dobrá príručná batožina? Nech už s ňou pôjdete kamkoľvek, do prírody alebo do fitka, iste vám padne vhod dostatok priestoru a veľa vreciek, kde sa dajú bezpečne uschovať cennosti. Plusom je tiež odnímateľný popruh a pútka, ktoré umožňujú nosiť batožinu v ruke. Vyberte si niektorú z cestovných tašiek z našej ponuky a už sa nikdy neocitnete pred cestou v štichu. Vďaka svojej konštrukcii a použitým materiálom sú vybavené do voza aj do koča. Tie, ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, nepremoknú ani v prípade sneženia či silného dažďa. Prispôsobiť cestovanie rozmarom počasia bude pre vás oveľa jednoduchšie.

Kufre na kolieskach 
Plné kufre, plné tašky, boľavé ruky, preťažené ramená. Ako si takýmto spôsobom máte užiť cestovanie? Pre lepší pocit skúste „presedlať“ na kufre s kolieskami. Ďaleko by vás asi neodviezli, zato prepravu vecí zvládnu ľavým zadným. Kolieskom. Konieckoncov, sú na to určené. Vďaka odolnej konštrukcii v nich môžete prepravovať aj krehkejšie veci či elektroniku, o ktoré by ste sa inak v „mäkkej“ taške strachovali. Ak však chcete 100% istotu, vyberte si model vybavený bezpečnostným systémom. Na jeho otvorenie je potrebný kľúčik a niekoľko miestny kód – a oboje budete mať v rukách vy. Fajn, nie?

Život je o pohybe. Prežite ho tak aj vy, so všetkým čo k tomu patrí.

Vybrané Značky