Módne doplnky

(0 hlasov)

Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Módne doplnky

Veľa drobných maličkostí pohromade tvorí úžasnú mozaiku, ktorá oku prosto lahodí. Aký by asi bol náš outfit bez trendy módnych doplnkov? Hm, radšej na tým ani nerozmýšľajte a sústreďte sa viac na to ako váš look zvýrazniť a osviežiť napríklad peknou šatkou v prípade dám či vkusnou kravatou v prípade pánov.

Pre dámy
Učiňte za dosť svojmu zmyslu pre detail a krásu, dámy! V našom katalógu nájdete slušivé módne doplnky s ktorými zažiarite ako nikdy pred tým! Mrazivá zima vám káže vziať na seba čo najviac a čo najteplejšieho? Potom neváhajte a nazrite do oddelenia zimných čiapok a rukavíc. Tešíte sa na jar a teplé lúče slnka? Ozdobte sa do rozpálených ulíc napríklad štýlovou šatkou alebo kabelkou, ktorá je navyše praktická.

Pre pánov
Zmysel pre módu a vyberaný vkus, to nie je len výsada nežnejšieho pohlavia. Páni, ukážte, že máte štýl! Na Vengo.sk máme niečo aj pre vás. Kravata je vizitkou muža a sú miesta, kde sa bez nej nedostanete. Alebo dávate prednosť motýlikom? Pozvať vašu vyvolenú na noblesnú večeru a pri platení otvárať roztrhanú a ušmudlanú peňaženku nie je nič čo by ste chceli zažiť. S kvalitnými koženými peňaženkami z katalógu Vengo.sk sa do podobnej situácie nedostanete.

Praktické tipy
Cestovať, tak znie príkaz modernej doby. Na cestách za prácou, relaxom alebo zábavou trávite naozaj veľa času, tak prečo si ho nespríjemniť? Vyberte si u nás spomedzi cestovnej batožiny tú, ktorá svojimi mierami a objemom dokonale splní vaše požiadavky. Už sa len pobaliť, nasadiť slnečné okuliare (tiež máme v ponuke) a trip môže začať!

Vybrané Značky