Detské oblečenie

(0 hlasov)

Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Detské oblečenie

Keď vám deti doslova pred očami rastú ako z vody, nie je vôbec jednoduché ich šatiť. A povedzme si pravdu, pri naháňačkách a hrách je stav oblečenia to posledné, čo vaše ratolesti zaujíma. S bohatým výberom detského oblečenia katalógu vengo.sk budete mať riešenie poruke kedykoľvek a kdekoľvek! Nakúpite pohodlne a včas a roztrhnuté nohavice či krátke rukávy na svetry vášho nezbedníka už pre vás nebudú nijakým problémom!

Oblečenie na leto
Letné mesiace sú pre deti synonymom školských prázdnin a dovoleniek. V pohodlnom tričku a pestrofarebných slušivých šortkách nebude malému huncútovi nič brániť v tom, aby si hŕbu voľných dní patrične užil. Pre mladé slečny je prichystaná zaujímavá ponuka vzorovaných sukničiek a šiat, ktoré sa určite budú všetkým páčiť. Vyberajte už teraz, veď leto je pred dverami!

Oblečenie na zimu
Zima so sebou prináša sneh, mráz a množstvo zábavy na lyžiarskch svahoch, pri guľovačkách alebo sánkovačkách. Celodenný komfort v mrazivom počasí poskytnú vašim deťom moderné, vode a vetru odolné zimné bundy z našej ponuky. Spolu so zimnými nohavicami s protisnehovými manžetami, hrejivou čiapkou a šálom udržia malého lyžiara alebo lyžiarku v suchu a teple.


Oblečenie na prechodné obdobie
Jar a jeseň sú nepochybne nádherné, no nevyspytateľné ročné obdobia. V ultraľahkej prešívanej veste a bunde vášho miláčika neprekvapí ani neočakávaný dážd či výkyvy teplôt. Z priehrštia farebných kombinácií pre chlapcov a dievčatá si navyše vyberú aj tie najnáročnejší parádnice a malí manekýni. Odporúčame nazrieť aj do oddelenia šálov a šatiek, v ktorom nájdete univerzálne doplnky pre spokojný pocit vášho dieťaťa počas chladných dní.
 

Vybrané Značky