Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Dámske oblečenie   »   Tehotenské oblečenie

Tehotenstvo je výnimočný čas v živote každej ženy. Zároveň však ide o obdobie veľkých zmien, kedy existencia ženy dostáva úplne nový rozmer a ani všedné dni už nie sú také ako predtým. Aby ste si tehotenstvo mohli správne užiť, malo by všetko klapať ako hodinky. Jednoducho, musíte mať vôkol seba komfort. A potrebné pohodlie vám zaručí jedine skvele padnúce tehotenské oblečenie. Rozšírte svoj šatník o nové a módne veci z našej ponuky.

Čo ženám pristane najviac?
Mať dieťa pred alebo po svadbe? To je jedna z najčastejších otázok, ktoré riešia nezosobášené páry. Niektorí majú jasno hneď, iní si vec musia vydiskutovať. Za mnohých to ale vyrieši osud. Alebo náhoda? Akokoľvek, tehotné nevesty nie sú žiadnou výnimkou. A je na ne vskutku úžasný pohľad. Veď čo žene pristane viac ako tehotenstvo a krásne svadobné šaty? Na Vengo.sk sme pripravení aj na výnimočné chvíle, preto medzi tehotenským oblečením nájdete úžasné svadobné šaty v rôznych veľkostiach. Svadobný deň by mal byť dňom splnených prianí. Doprajte si ho podľa svojich predstáv.

Šaty na každú príležitosť
Vždy boli aj budú symbolom ženskosti. Počas tehotenstva si možno vaše obľúbené nebudete môcť dopriať, no šaty by ste zo svojho šatníka určite nemali vylúčiť. Sú neoceniteľné počas horúcich letných dní a pri akejkoľvek vychádzke do spoločnosti. Určite oceníte ich praktickosť a pohodlný strih, zatiaľ čo okolie si bude všímať eleganciu, ktorá z vás bude vyžarovať. Vyberajte si zo vzorovaných, ozdobných či celkom jednoduchých šiat, vďaka ktorým si tehotenstvo užijete ešte viac.

Nohavice pre tehuľky
Dvaja sa do bežných nohavíc málokedy zmestia. Preto v našom sortimente nechýbajú tehotenské nohavice a rifle. Ich slušivý strih neurazí oko žiadneho módneho kritika a vďaka elastickému pásu sa budete cítiť ako v bavlnke. Tehotenstvo si vyžaduje čo možno najviac pokoja a duševnej vyrovnanosti a so skvele padnúcim oblečením k nemu budete zase o krôčik bližšie.

Vybrané Značky