Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Dámske oblečenie   »   Šaty

Dámske šaty patria do šatníka každej ženy tak neodmysliteľne, ako k sebe patrili zamilovaní hrdinovia shakespearovkej drámy Rómeo a Júlia. Správne zvolenými šatami zvýrazníte váš charakter, ženskosť a v každej situácii budete ozajstnou okúzľujúcou femme fatale. Extravagantné, elegantné plesové či voľné a ľahké ako letný vánok - moderné dámske šaty sú priam šité na akúkoľvek príležitosť!

Vzorované
Nebojte sa vyniknúť. Kombinácia klasiky a odvahy môže aj u vás zabodovať. Že dámske šaty sú stálicou v šatníkoch žien, to je známa pravda. Platí však aj to, že ani jedni šaty nie sú rovnaké a môžu sa odlišovať napríklad pestrými motívmi. Šaty s jemným prírodným motívom a doplnkami nájdete aj na Vengo.sk. Možno vás ale viac oslovia tie s bodkami či prúžkami. Alebo sa vám zapáčili exotické šaty, ladené do metalového štýlu?

Jednoduché
V jednoduchosti je krása a čaro a vy sa zamilujete do dámskych puzdrových šiat červenej farby s dlhým rukávom. Nechajte vyniknúť krivky vašej postavy a najmä svoju tvár a oči, ktorých výraz vášnivo dokreslí zvodná farba lásky. Tmavovlásky, blondínky aj dámy ryšavých vlasov, asi každému typu pristanú modré dámske šaty s rovným strihom. Ak však chcete zvýrazniť svoj názor a dôstojnosť, siahnite po tmavom prevedení, aj v kombinácii čiernej a sivej.

Na každú príležitosť
Dámske šaty sú nadčasové v tom, že sa hodia na akúkoľvek príležitosť. Nebudú vám brániť v oddychu ani pri plnení pracovných povinností. Môžete v nich privítať návštevu aj vyjsť si s partnerom na večeru alebo s priateľmi na letnú grilovačku. Dámske šaty vám dovolia všetko a neodpustia nič. Vyberajte preto pozorne a dôsledne a s nákupom určite zavládne spokojnosť.
 

Vybrané Značky