Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Dámske oblečenie   »   Legíny

Vedeli ste, že legíny boli pôvodne doplnkom oblečenia mužov v stredoveku? Dnes však tento kúsok odevu vnímame najmä ako ženský módny prvok a pokojne ho tak môžeme označiť ako jeden zo symbolov emancipácie žien. Pri širokom výbere a pestrosti farieb sú stále obľúbenou a už overenou klasikou tmavé, lesklé legíny, ktoré v kombinácii s dlhším svetrom či mikinou vytvoria príťažlivý mix športovej elegancie. Dámy, svet vám bude ležať pri nohách...oblečených v legínach!

Na šport
V kvalitných legínach zvládnete aj tú najnáročnejsiu športovú aktivitu. Vaša pokožka ostane za každých okolností suchá vďaka špeciálnemu materiálu, ktorý odvedie pot a vlhkosť rýchlo a efektívne. Dokonalý strih navyše bude lahodiť vašej postave, pestré a zaujímavé sfarbenie aj vášmu oku.

Na doma
Aké by to bolo leňošenie ak nie doma, v teplúčku a pohodlí? Ešte lepšiu domácu pohodu si vychutnáte oveľa viac v príjemných, pohodlných legínach. Nie vždy môžete venovať primárnu pozornosť svojmu komfortu. Tak urobte tak vtedy, keď je na to šanca. Zaobstarajte si pestrofarebné, pohodlné legíny, v ktorých si dokonale oddýchnete od všedných starostí!
 

Vybrané Značky