Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Dámske oblečenie   »   Košele a blúzky

Vítame vás v oddelení košiel a blúzok na webe Vengo.sk, najväčšieho katalógu produktov na internete. Košele a blúzky z nášho  výberu by ste mohli nosiť celý rok a aj tak by ste ich všetky nevyskúšali. Veríme, že bohatá ponuka vypasovaných, voľných či asymetrických strihov osloví aj vás.

Blúzky
Tričká sú fajn, ale sami na všetko nestačia. Predsa len, príležitosti ako pracovný obed či večera alebo rôzne výstavy a vernisáže si vyžadujú váš formálnejší a elegantnejší look. Práve v takýchto chvíľach mnohé ženy siahajú do svojho šatníka pre stále obľúbené blúzky. A rozhodne nerobia chybu! Vkusný outfit doplnený napríklad o decentné spoločenské nohavice a lodičky môže jedine zvýrazniť osobnosť každej ženy a podporiť dobrý dojem zo stretnutia s ňou.

Košele
Ak chcete vyzerať šik aj na menej formálnych podujatiach typu záhradných grilovačiek alebo posedení s priateľmi, nahraďte blúzku košeľou! Nestarnúca riflová, prípadne klasická kockovaná - dobre vyzerajúcich košieľ rôznych strihov a farieb je nespočetne veľa. Určite si medzi nimi vyberiete aj vy takú, ktorá bude najlepšie sedieť vášmu naturelu a nálade.

Vybrané Značky