Úvod   »   Oblečenie a móda   »   Dámske oblečenie   »   Župany

Určite aj vy poznáte ten pocit, keď si po náročnom, stresujúcom dni uvoľníte telo aj myseľ v horúcom kúpeli...S dámskym županom si pohodlie a relax môžete dopriať aj po tom, ako vyjdete z vane. Župan už dávno nie je len funkčným doplnkom šatníkov. Rozmanitosťou farieb, strihov a použitých materiálov si v ničom nezadá s iným oblečením vo vašej skrini. Pamätajte, dámy, že aj oddychovať môžete štýlovo a s gráciou!

Klasické župany
Tieto župany vás príjemne zahrejú na tele aj na duši a poskytnú vám maximálny komfort a pohodu. Sú savé, jemné na dotyk a určite nebudú tým kúskom oblečenia, ktoré by vás nepríjemne zvezovalo. Aj ich farebné prevedenia môžu výrazne prispieť k tomu, že si tieto župany naozaj obľúbite. Vyhraďte si pár minút len pre seba. Oblečte sa do jednej z farieb dúhy a relaxujte tak, ako práve chcete.

Saténové župany
Satén bol oddávna symbolom luxusu a používal sa takmer výhradne na slávnostné účely a odev, ktorý mal reprezentovať. Oblečte si saténový župan a spoznajte honosný lesk a úžasnú jemnosť tejto látky. Príjemné čipkované zdobenie okolo dekoltu zvýrazní vašu ženskú podstatu. Zo zamatového objatia saténového županu sa vám nebude chcieť odísť.
 

Vybrané Značky