Zdravie

(0 hlasov)

Úvod   »   Kozmetika a zdravie   »   Zdravie

Zdravie je len jedno, preto by sme sa oň mali dôkladne starať a nezanedbávať ho. My sa o to naše veru staráme a keď je možnosť, neváhame ho rozšíriť o nové tovary. V kategórii Zdravie preto nájdete užitočné prípravky a produkty, ktoré sa dokážu účinne popasovať so zdravotnými neduhmi rôzneho charakteru. Keď sa dá, buďte zdraví od hlavy až po päty. 

Športom ku zdraviu
Hovorí sa, že športom k trvalej invalidite. Nie nutne, pokiaľ to s pohybom nezdravo nepreháňate a počúvate svoje telo. Aj tak sa ale z času na čas stane, že v honbe za životným výkonom, odrazenou loptou alebo vrcholom kopca to športovec preženie a zranením si to odnesie sval, šľacha alebo kosť. Nezáleží na tom, či ide o vrcholového alebo rekreačného atléta, telo je telo a treba ho účinne liečiť. Napríklad aj terapeutickými pomôckami z našej ponuky – zdravotné ortézy, bandáže a tejpy vám pomôžu znovu sa dostať do telesnej pohody.

Usmievať sa je zdravé
Úsmev zdobí človeka a častokrát roztápa ľady vo vzťahoch. Pekné a zdravé zuby sú odrazom vitality a prispievajú k celkovej psychickej a fyzickej pohode. Máločo však býva zadarmo a ani zdravý chrup nevydrží večnosť. Treba mu dopriať pravidelnú starostlivosť a žiaden strach, odmena bude sladká...vlastne v tomto prípade skôr svieža. Zaujímajte sa o svoje zdravie, vyskúšajte prípravky z nášho katalógu a vyberte si tie, ktoré vám budú pasovať najlepšie. Život by mal byť aj o pekných a príjemných momentoch a o čo najväčšom počte dôvodov na úsmev.

Buďte v strehu
Najnebezpečnejší nepriateľ nie je ten, ktorého poznáme a vidíme, ale práve ten, ktorý je našim zmyslom skrytý. Toto tvrdenie je ako šité aj na choroby či rôznych parazitov, s ktorými človek musí zápasiť. Účinnú zbraň proti hmyzu, blchám či roztočom nájdete v oddelení „Repelenty“. Náladu, zdravotný stav aj výzor vám zase pomôžu zlepšiť špeciálne prípravky, lieky, vitamíny a potravinové doplnky. 

Vybrané Značky