Vlasová kozmetika

(0 hlasov)

Úvod   »   Kozmetika a zdravie   »   Vlasová kozmetika

Pekné, zdravé, lesklé...Aký prívlastok by ste chceli, aby sa stal realitou pre vaše vlasy? Nebude to nič hrozné, ak poviete „všetky“. Vlasy sú korunou krásy a v ich dokonalosti sa snúbi niekoľko predpokladov, vrátane tých genetických. A tie len ťažko ovplyvníte. Čo však máte plne vo svojich rukách, to je starostlivosť o vlasy, rovnako ako rozhodnutie ktorý prípravok či prípravky na tento účel zvolíte.

​Prípravky proti lupinám aj padaniu vlasov
Bohatá hriva zdravých, hustých vlasov, to je vskutku krásna predstava. Realita však občas tak príjemná nebýva. Rednúce či padajúce vlasy trápia veľkú časť populácie bez ohľadu na vek či pohlavie. Niekto sa s týmto momentom vyrovná ľahšie, inému to trvá, no snáď nikto nie je voči strate vlasov benevolentný. A to je dobre, pretože na trhu existuje dostatok účinných prípravkov, pomocou ktorých sa dá nepríjemný proces zvrátiť. My ich tiež máme v ponuke a veru, nie je ich málo. Zaujímajte sa, čítajte recenzie a vyskúšajte ich doslova na vlastnej koži.

​Ochrana pred slnkom
Niet pochýb o tom, že slnečné lúče ľudskému organizmu veľmi prospievajú. Získavame z nich nie len potrebný vitamín B, ale prinášajú tiež teplo a v neposlednom rade zlepšujú náladu. Ale čoho je moc, toho je príliš a ani so slniečkom sa to nemá veľmi preháňať. Svoje o tom vie nie len pokožka, ale aj vlasy, ktoré môžu rýchlo strácať na sviežom vzhľade a kvalite. Aby tomu tak nebolo, je dobré na ne aplikovať ochranné prípravky pred slnkom. Vlasy dostatočne hydratujú a ochránia ich pred škodlivým UV žiarením. A to od koreňov až po končeky.

​Na regeneráciu aj krajší účes
Na Vengo.sk toho ale nájdete oveľa viac. Farby na vlasy v mnohých odtieňoch, rovnako ako balzamy, stylingové prípravky a kondicionéry pre ešte krajší účes a mnoho ďalšieho. Investícia do krásy a zdravia je jednou z najlepších, aké môžete spraviť.

Vybrané Značky