Slnečná ochrana

(0 hlasov)

Úvod   »   Kozmetika a zdravie   »   Slnečná ochrana

Patríte medzi typy, ktoré bez teplých slnečných lúčov dlho nevydržia? Potom ste tu správne. Pretože či chceme alebo nie, bez slnka by to na Zemi naozaj nebolo ono. A bez prípravkov na opaľovanie by zase nebola kompletná naša ponuka prvotriednej kozmetiky. Pretože príliš veľa slniečka nemusí byť na prospech vašej pokožke. Slňte sa ostošesť aj vďaka kozmetike na opaľovanie z katalógu Vengo.sk

Prípravky na opaľovanie
Opaľovanie je v skutku príjemná záležitosť a dohneda opálená pokožka je stále trendy. Využite širokú ponuku našej kolekcie s viac ako stovkou prípravkov na opaľovanie. Číslo ochranného faktora už nie je jediným ukazovateľom, podľa ktorého sa môžete rozhodovať. Vyberajte si aj podľa typu pokožky či spomedzi prípravkov, ktoré opaľovanie urýchľujú alebo pôsobia proti vytváraniu pigmentových škvŕn. Stráviť pobyt na slnku čo najpríjemnejšie a s výsledkami, ktoré sa budú páčiť vám aj okoliu.

Starostlivosť o pokožku po opaľovaní
Cítite sa po dlhom pobyte na slnku akýsi unavení? Podobné pocity zažíva aj vaša pokožka. Doprajte jej starostlivosť, ktorú si zaslúži. Len vďaka nej bude pokožka zase pružná a svieža. Prípravky po opaľovaní ju skvele hydratujú a dodajú potrebné vitamíny, aby sa po slnení rýchlejšie zregenerovala. Kombinácia minerálov a výťažkov aloe vera jednoducho musí pôsobiť pozitívne. To je rovnaká istota ako že zajtra znova vyjde slnko.

Opaľovanie ide aj samo
Nič nejde samé od seba, aj opaľovaniu občas musíte občas dopomôcť. Najmä ak túžite po pekne opálenej pokožke, no pobyt na slnkom zaliatej pláži vám veľmi nesvedčí. Nazrite do našej ponuky samoopaľovacích prípravkov. Sú šetrné k pokožke a ich pravidelným používaním docielite podobné výsledky, ako keby ste sa hodiny slnili niekde pri mori alebo na horách. Opaľujte sa aj vtedy, keď je zamračené. Slnečné lúče sú schované v tubách prípravkov na samoopaľovanie.

Vybrané Značky