Úvod   »   Kozmetika a zdravie   »   Parfémy

Správna vôňa dokáže ohromiť, zaujať a navodiť tú správnu atmosféru. O láske sa tvrdí, že prechádza cez žalúdok. To určite, no netreba vynechať ani dýchacie ústrojenstvo. Nemusíme to robiť vedome, no je dokázané, že partnera si vyberáme aj podľa vône. Práve vôňa je údajne jedným z predpokladov silného a trvalého partnerského vzťahu.

Existuje dokonalá vôňa?
Snahe o dokonalosť prirodzene podlieha aj módny priemysel a ani odvetvie parfémov nie je výnimkou. Aká to však je dokonalá vôňa? Existuje vôbec? A ak áno, čo by mala v sebe obsahovať? Otázky, na ktoré naozaj nie je ľahké jednoznačne odpovedať. Dobrá vôňa a dobrý parfém by k vám mal pasovať, mal by vyzdvihovať vašu osobnosť, no nemal by dominovať nad vašim osobným šarmom a kúzlom. Dokonalý parfém jendoducho píše príbeh. Tento príbeh je zložený zo základu, srdca a hlavy a len dokonalou symbiózou troch celkov sa dá dopracovať k perfektnej vôni, ktorá ohúri.

Dámske parfémy
K modernej žene patria vyberané spôsoby, dobre padnúce oblečenie a príjemná vôňa. Dámy, vyberte si z ponuky Vengo.sk práve vašu obľúbenú značku! Je to jeden z parfémov Dior alebo snáď parfúmová voda Coco Chanel s obsahom lístkov ruže a jasmínu? V prípade, že idete na istotu, je katalóg Vengo.sk skvelým partnerom pri kúpe.

Pánske vône
Definitívne preč sú časy kedy prevládal názor, že správny muž by mal byť cítiť potom alebo olejom. Páni o seba dbajú a to je dobre. Aj preto sú pre nich na trhu parfémy a vône, ktoré len podčiarknu ich dokonalý výraz. Jemne korenené, ostrejšie alebo svieže a hravé? U nás si môžete vyberať z niekoľkých tisícov produktov!


 

Vybrané Značky