Holenie

(0 hlasov)

Úvod   »   Kozmetika a zdravie   »   Holenie

Holenie patrí k štandardnej úprave zovňajšku každého muža, ktorý chce vyzerať dobre. Aj husté dlhé brady, ktoré sú v súčasnosti také moderné, si z času na čas vyžadujú istú úpravu. No dokonalé oholená pleť, prípadne pekne vytvarované strnisko je stále presvedčivým momentom pre mnohých mužov. A čo si budeme hovoriť, tak isto aj pre ženy ;).

​Prípravky pre každý typ pleti
Týždeň čo týždeň, deň čo deň sa opakujúci rituál. Aj tak by sa dalo holenie označiť. Ale nešlo by to tak ľahko bez vhodnej a kvalitnej kozmetiky, ktorú ponúkame aj na stránkach katalógu Vengo.sk. Rôzne typy pleti sa netýkajú len žien, ale aj pánov, preto je výber pánskej kozmetiky na holenie taký bohatý. Vyberte si spomedzi prípravkov renomovaných značiek taký, ktorý bude pasovať vašej pleti bez ohľadu na to, či je suchá alebo mastnejšia. Vo forme gélov či pien akiste ulahodí aj vašej pokožke.

​Po holení vodu či balzam?
Dokonale oholiť, spláchnuť zvyšky z tváre a čo potom? Odpoveď je jasná: aplikovať vodu po holení. Tá tvár nie len príjemne prevonia, ale aj vydezinfikuje drobné ranky, ktoré pri holení mohli vzniknúť. Skvelé sú však aj upokojujúce balzamy po holení. Sú menej agresívne, neobsahujú alkohol a pleť po holení dokážu upokojiť a zvláčniť. Je tak len na vás, čomu dáte prednosť.

Depi a epi
Poznáte rozdiel medzi depiláciou a epiláciou? Prvá metóda vás zbaví chĺpkov bezbolestne a rýchlo, no len dočasne. Epilácia má trvalejší charakter, no spravidla je sprevádzaná väčšou bolestivosťou. Kvôli kráse sa ale občas trpieť musí. Tak či onak, depilačné krémy, peny ako aj epilačné vosky si teraz môžete zaobstarať priamo tu!

Vybrané Značky