Kozmetika a zdravie

(0 hlasov)

Úvod   »   Kozmetika a zdravie

Veľa z nás začína a končí deň tým, že ide do kúpeľne a začne tam používať kozmetiku. Stala sa z toho rutina, ktorú si už ani neuvedomujeme. Muži zoberú penu, žiletku a zakončia to balzamom či vodou po holení. Dámy sa večer odlíčia a natrú hydratačným krémom a ráno začínajú tým, že si vyčistia pleť a urobia make up. Pozrite sa, čo nájdete v našej ponuke, čo vám dokáže spríjemniť ráno. Dokonca aj to pondelňajšie. 

Kozmetika pre dámy

Pleťová kozmetika je základom každej kúpeľne, kde si umýva zuby žena. Starostlivosť o pleť je dôležitá, mužom vrásky pristanú, ženám menej. Preto sú hydratačné krémy a oleje na pleť veľmi dôležité. Poznáte to dámy, muž vstane, prehrabne si vlasy rukou a účes má hotový. Vy sa natrápite, kým vytvoríte na hlave niečo, s čím ste spokojná. Skroťte svoje neposlušné vlasy pomocou vlasovej kozmetiky. A nezabudnite ani na intímnu hygienu a špeciálnu kozmetiku. 

Kozmetika pre pánov

Základnou výbavou kozmetického balíčka pre mužov by mala byť pena na holenie, žiletka a voda po holení. Ale prečo ostávať pri základnej výbave, keď si ju môžete vylepšiť? Tiež by ste si radšej vybrali Audi A8 v prémiovej výbave ako v tej základnej. Doplňte svoju poličku v kúpeľni o gél na vlasy či krém na podráždenú pleť. Lebo povedzme si úprimne, holenie vie narobiť niekedy poriadnu zlobu s vašou pleťou. 

Parfémy

Väčšina z nás, bez rozdielu pohlavia, sa pred odchodom z domu nastrieka parfumom. Každý chce byť atraktívny pre druhé pohlavia. V našej ponuke nájdete obľúbené parfumy od svetových výrobcov Hugo Boss, Coco Chanel, Valentino či Lanvin. Nájdete medzi nimi aj váš obľúbený parfém alebo sa zamilujete do novej vône? 

Vybrané Značky