Úvod   »   Hobby   »   Piknikové deky

Posedenie v lone prírody s dobrými priateľmi a chutným občerstvením je obľúbenou kratochvíľou ľudí už veľmi dlhý čas. Poetiku okamihu dokonca zachytili vo svojich dielach viacerí známi umelci, napríklad aj Edouard Maneet. Máte aj vy radi podobné stretnutia? Ak áno, do vašej výbavy na ne určite neodmysliteľne patrí aj pikniková deka. Pretože keď posedenie, tak štýlovo a pohodlne.

Tepelná izolácia
Na vyhriatu zem a príjemné sedenie na nej si obyčajne musíme vždy počkať. No ani vtedy, keď sa ortuť teplomera šplhá do závratných výšin, nie je každému príjemné sedieť len tak, na tráve. Pre tieto prípady sú moderné piknikové deky vybavené izolačnou vrstvou, ktorá bráni prenikaniu chladu a vlhkosti. Aj preto si môžete posedenie v prírode dostatočne užiť aj vtedy, keď ostatní ešte v obavách posedávajú doma či v kaviarni.

Vhodná na cesty
Vďaka sovjej nízkej hmotnosti a skladnosti sú piknikové deky z webu Vengo.sk veľmi vhodné aj na dlhé cestovanie. Nehrozí, že by sa stali nežiadúcim kusom batožiny. Deky z radu Calter Grady sú ideálne pre kempovanie. Rozmer 200 x 150 cm v okamihu ľahko zbalíte na prijateľných 37 x 27 x 10 cm a hmotnosť máličkou presahujúcu 500g. V prevedení modrej, ružovej alaebo sivej dostanete presne to, čo si príjemné chvíle žiadajú.
 

Vybrané Značky