Hudobné nástroje

(0 hlasov)

Úvod   »   Hobby   »   Hudobné nástroje

Len máločo dokáže desaťtisícové davy rozvášniť tak ako tóny ich obľúbenej skladby. Hudba je proste fenomén a ovládať hru aspoň na jeden hudobný nástroj je ako vedieť hovoriť ďalším svetovým jazykom. S najväčším internetovým katalógom produktov Vengo.sk si môžete zahrať na vybrané strunové, klávesové aj bicie nástroje.

Na gitaru hral...
Snívali ste o kariére rockovej hviezdy? Zástupy fanúšikov, niekoľkominútové šialené gitarové sóla...Áno, gitary ťahajú. A nemusíte zrovna stáť na pódiu obrovskej arény. Aj gitaristi pri ohníku môžu zažiť svojich patnásť minút slávy a zožať zaslúžený potlesk. Tak natiahnite struny na niektorú z akustických alebo elektrických gitár, nalaďte sa a rozbehnite svoj koncert. Veď viete ako to spieva vo svojom hite Summer of 69 legenda hudobnej scény Bryan Adams: Played until my fingers bled...

Multifunkčné klávesy
Klávesové nástroje sú súčasťou hudobných telies hrajúcich vážnu hudbu, rezké ľudovky aj moderné pecky, ktoré drvia rebríčky hitparád. U nás si môžete zaobstarať výborné klávesy a syntetizátory so širokou paletou efefktov a výborným zvukom. Nechajte vaše prsty rozbehnúť sa po bieločiernom poli a zbystrite pozornosť - hudobná show začína.

Ladičky
Tú správnu náladu síce pomocou ladičky nenaladíte, váš hudobný nástroj vám ale poďakuje. Na samotnú hru pravdepodobne hudobný sluch potrebovať budete, na naladenie vám však stačí ladička. Ladičky zachytávajú zvuk alebo vibrácie vydávané hudobným nástrojom a podľa nich detekujú či a do akej miery je naśtroj rozladený. 
 

Vybrané Značky