Úvod   »   Hobby   »   Gadgets

Pozeráte na to kde ste sa to ocitli? Že vám oddelenie s názvom Gadgets moc nehovorí? Tak vedzte, že v tejto kategórii nájdete rôzne maličkosti, vychytávky a rôzny netradičný tovar, ktorý by sa vám mohol hodiť. Alebo by potešil vašich blízkych. Prekvapeniam sa u nás medze nekladú. Nakoniec, presvedčite sa na vlastné oči.

Toto sa hodí do každej domácnosti
Ak je pre vás dúšok dobrej kávy a teplého čaju nepostrádateľným momentom každého rána, určite sa vám bude páčiť samomiešajúci pohár z našej ponuky. S ním už nebudete musieť riešiť úrazy oka, ktoré hrozia, keď si zabudnete lyžičku v pohári. Stačí len stlačiť tlačítko a pohár sám vytvorí vír a premieša nápoj.
A čo by ste povedali na elektrickú vývrtku? Šikovná záležitosť najmä pre ľudí, ktorí si nie sú príliš istí s neotvorenou fľašou v ruke. Nie je nič príjemné, ak vás niekto požiada o otvorenie fľaše a vy s ňou bojujete a bojujete...Kúpte si elektrickú vývrtku a nechajte ju, nech bojuje za vás!

Pre Jamesa Bonda aj všetkých študentov
Za tieto vychytávky by sa nemusel hanbiť ani sám James Bond a celá MI6. Perom s kamerou môžete nie len písať, ale aj nahrávať obraz a zvuk po dobu až 15 hodín! Vďaka zabudovanému konektoru si potom záznam môžete ľahko stiahnuť do vášho počítača. Čo poviete, študenti, nie je to perfektné?
A chceli by sme vás upozorniť aj na ďalšiu zaujímavú vecičku, ktorú ocenia notorickí zábudlivci. Stratiť či zabudnúť si kľúče, to nie je nič príjemné. Ak sa vám to stáva pomerne často, možno najľahším riešením bude zaobstarať si špeciálny falošný kameň s vode odolnou priehradkou na kľúče. V tráve či medzi ostatnými „súkameňovcami“ ho spoznáte len vy. Inak je maximálne nenápadný. Takto odložený kľúčik nemusíte nosiť so sebou, ale bude bezpečne a nenápadne čakať na vás, zamaskovaný za kameň.

Poprezerajte si celú ponuku oddelenia Gadgets a nechajte sa inšpirovať zaujímavosťami z nej. Netradičné, vtipné, veselé a aj praktické - to všetko sú prívlastky hodné tovaru z tejto kategórie.
 

Vybrané Značky