Úvod   »   Hobby   »   Darčeky

Darčeky – kto by ich nemal rád. Asi navždy bude v kurze otázka čo je väčšia slasť: obdarovať, alebo byť obdarovaný? Tak či onak, oboje je veľká radosť, každá však na iný spôsob. Fajn darčeky môžete nájsť aj v našej ponuke. Načerpajte inšpiráciu na Vengo.sk.

Pre šoférov
Je váš partner či partnerka stále na cestách? V našom katalógu nájdete niečo aj pre profi šoférov aj fanúšikov motorizmu. Aj v oddelení darčekov. Napríklad špeciálnu dekoratívnu ŠPZ-ku, ktorá vaše vozidlo spoľahlivo odlíši od ostatných. Umiestnené za sklom vás poteší pri každom pohľade na ňu. Znaky, ich počet a znenie odkazu záleží len na vás.
Cestovanie za horúceho leta nie je veľká slasť. Najmä ak vám ostré slniečko svieti rovno do očí. Ako to riešiť? Jasné, tienidlom! No nie hocijakým. Spravte si radosť tienidlom s potlačou , ktoré sa vo vašom  vozidle stane peknou a užitočnou dekoráciou.

Darujte spomienky
Spomienky a zážitky sú to najlepšie. Tie nám nikdy nikto nemôže vziať. Teraz ich môžete darovať vytlačené na kvalitnom papieri a zviazané do pôsobivej fotoknihy! Môžete veriť, že takýto darček nemôže sklamať. Vyberte tie najlepšie fotografie, ktoré zachytávajú pamätné momenty, a zoraďte ich do príbehu na niekoľkých stranách. Obsah takejto jedinečnej knihy napísal sám život a najlepšie mu porozumejú tí, ktorých tieto momenty priamo zasiahli. Neopakovateľne a nezmatateľne.

Vtipné tričko - super darček
Nesplynúť s davom, odlišovať sa. To je to, o čo dnes ide. Vtipné tričko z vás lepšieho človeka asi nespraví, ale určite ním zaujmete. A je to tiež skvelý darček na každú príležitosť. Všetko, samozrejme, záleží od odkazu na tričku. Kreativita však nemá hranice a odkazy na tričkách dokážu vtipne zhodnotiť akúkoľvek životnú situáciu. Dajte svetu vedieť, že ste perfektná! Alebo by ste sa radšej prezentovali odkazom „Ty máš pravdu, ja mám pokoj“?

Vybrané Značky