Psy

(0 hlasov)

Úvod   »   Hobby   »   Chovateľstvo   »   Psy

O tom, že je pes najlepším priateľom človeka, asi nepochybuje žiaden milovník havkáčov. Aby to však platilo aj naopak, je nutné sa o psíka starať a venovať mu patričnú pozornosť. Prostredníctvom  nášho katalógu máte tú možnosť. Pozrite sa aké „psie kusy“ sme pre vás nachystali.

Doplnky pre výcvik psov
Pretože starého psa už novým kúskom len ťažko naučíte, je dobré s jeho výcvikom začať čím skôr. Najlepšie od malého šteniatka. Pre tento účel máme pre vás klasiku všetkých klasík – ultrazvukovú píšťalku, ktorej zvuk môžu počuť len psíky. Ak ale majú problém so sluchom, potom je lepšie vybaviť ich pri výcviku niektorým z elektronických obojkov so zvukovými alebo svetelnými impulzmi. A keď sa ne psík naučí reagovať, môžete ho za dobre odvedenú prácu odmeniť nejakou dobrotou z pamlskovníka.

Vitamíny, krmivo aj pamlsky
Niečo dobré pod psí zúbok hľadajte v oddelení vitamínov a doplnkov stravy. Pretože len dobre nakŕmený pes je spokojný pes. V našej ponuke sú kompletné krmivá a pochúťky pre dospelé psíky aj psích adolescentov z overených eshopov a od známych výrobcov. Rovnako však psíka poteší takzvaný uzol, s ktorým sa môže hrať. Hryzením si zároveň posilní žuvacie svaly a zároveň si vyčistí ďasná aj zuby. Zdravotný stav vášho psa z veľkej časti závisí aj na správnej strave a ústnej hygiene.

Prvá pomoc pri zdravotných komplikáciách aj cestovaní
Ak sa ale u vášho štvornohého chlpáča predsa len vyskytne nejaký neduh, návšteva veterinára vás pravdepodobne neminie. Pre menšie plemená je dobré byť preventívne vybavený transportnou taškou alebo prepravkou, väčším psíkom sa dá cesta uľahčiť ochranným poťahom či bezpečnostným postrojom do auta. Zdravotný stav zvieratka však treba riešiť aj v prípade, že trpí na zdanlivo bežné parazity. V takých prípadoch všetko riešia antiparazitiká, ktorých bohatý výber hľadajte v našom katalógu. Sme tu pre väčšiu spokojnosť vás a vášho psíka.

Vybrané Značky