Chovateľstvo

(0 hlasov)

Úvod   »   Hobby   »   Chovateľstvo

Ani ríša zvierat nám nie je cudzia, o čom sa môžete v oddelení "Chovateľstvo" presvedčiť aj vy. Ponúkame pre vás a najmä vašich domácich maznáčikov všetko potrebné - od krmív a vitamínov cez lieky, drogériu až po peliešky a hračky, s ktorými sa vaše zvieratká spoľahlivo zabavia celý deň. Máme zaujímavý tovar pre maličkých hlodavcov aj kone a postupne dopĺňame sortiment. Preto ak dnes nenájdete práve to čo ste hľadali, skúste nás navštíviť opäť - už zajtra sa tu váš tovar môže objaviť.

​Pre psy
​Lev je kráľom džungle a psík je zase kráľom vášho dvora. Ako najlepší priateľ človeka si aj váš pes zaslúži zvláštnu pozornosť a starostlivosť, ktorú mu aj s našou pomocou určite radi poskytnete. Psy milujú prítomnosť svojho pána a chvíle s ním strávené. Najmä prechádzky sú presne tým stimulom, ktorý psík potrebuje. Pohodlné obojky a postroje pre neho a praktické vôdzky pre vás sú riešením, s ktorým budú spokojné obe strany. Vo chvíľach radosti budú vášho štvornohého kamoša baviť hračky pre psíky a chvíle starostí zase minimalizujete vďaka antiparazitikám a vitamínovým doplnkom.

​Pre mačky
​Má mačka sedem alebo deväť životov? Ani vy na to nikdy neviete prísť? Hoci sú to zvieratká veľmi svojské a majú, takpovediac, svoju hlavu, ak sa k nim správate s láskou, úctou a máte pochopenie pre ich maniere, môžete si byť istí, že sa vám odvďačia svojou oddanosťou a záujmom. Nepochybujeme, že vaša mačička alebo kocúrik si najlepšie oddýchnu práve na vašich kolenách, no vhod by im mohlo padnúť aj niektorá z odpočívadiel a škrabadiel z našej ponuky. Podobne ako stelivá a toalety či prepravky, vďaka ktorým bude vaše zvieratko v bezpečí a pohodlí aj na dlhších cestách.

​Pre vtáky, hlodavce a ďalšie zvieratká
​Psík s mačičkou sú literárnymi hviezdami a vyhrávajú to aj u mnohých našich zákazníkov. Avšak pozornosť si zaslúžia aj iné druhy zvieratiek, ktorých spoločnosť máme radi. Akváriové rybičky toho veľa nenahovoria, no o to lepšie dokážu mlčať. Zvedavosťou ich prekonajú hlodavce a miesto v príbytkoch a srdciach ľudí si svojou jemnosťou a nevinnosťou dokažu získať aj malé či väčšie operence.

Vybrané Značky