Hobby

(0 hlasov)

Úvod   »   Hobby

Záľuby, koníčky, záujmy. Činnosti, ktoré robíme z čistej lásky a preto, že nás bavia. Ste vášnivým chovateľom, alebo prúdi vo vašom tele krv hudobníka? V ponuke katalógu Vengo.sk si určite prídete na svoje. Ani milovníci párty, osláv a uletených darčekov neprídu skrátka. Poďte sa zabávať s Vengo.sk!

Chovateľstvo
Je vedecky dokázané, že prítomnosť zvierat má na človeka terapeutické účinky. Nemusíte sa však venovať canisterapii, aby ste si u nás vybrali pre svojho psíka to najlepšie. Pre jeho rast a vyváženú telesnú pohodu máme kvalitné krmivá, vitamíny a doplnky stravy, a keďže aj pes je len človek, potrebuje nejakú zábavu. Hračky na aportovanie alebo kompletná výbava na prechádzky sú samozrejmosťou. Mačkám by sa u nás tiež páčilo. Praktické a pohodlné prepravky a škrabadlá na ostrenie pazúrikov si zamiluje každé maznavé stvorenie.

Párty a oslavy
Keď je príčína, treba oslavovať. S bláznivými doplnkami bude každá párty nezabudnuteľná. Na oslavách sa upätosť nenosí, pokojne prídite v havajskom kostýme, kravate s flitrami alebo šialenej parochni v pastelových farbách. Čím viac lesku a extravagancie, tým lepšie. 

Gadgets a žartovné predmety
Blázniviny od výmyslu sveta. Myslíte si, že vás vaši priatelia spoznajú v maske koňa? Možno ak zaerdžíte...Povel "kopni do seba už to pivo" nadobudne úplne iný význam, ak ho budete piť z pohára v tvare topánky. Tieto a rôzne ďalšie vychytávky čakajú len na to, aby zabavili vás alebo vašich priateľov. Inšpirujte sa netradičnými darčekmi z ponuky Hobby katalógu Vengo.sk!

Galantéria
Všetky drobnosti a vychytávky, ktoré potrebuje šikovná žena k ručným prácam. Látku si najskôr krajčírskym metrom odmeriate a potom s pomocou nožníc, ihiel a nití vytvoríte módne dielo presne podľa vašich predstáv. Finálnu podobu vášmu výtvoru môžete dodať použitím glitrov, nášiviek alebo textilných či saténových ružičiek.
 

Vybrané Značky