Hry

(0 hlasov)

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Hry

Viete ako vyzerala vôbec prvá počítačová hra na svete? Napovieme vám, že išlo o „simulátor“ jedného z najpopulárnejších športov na svete. A nebol to futbal, hoci lopta na obrazovke figurovala tiež. Aj keď lopta...skôr kocka. No dobre, prezradíme vám, že hra sa volala Pong a takmer ihneď po svojom uvedení na trh v roku 1972 predznamenala revolúciu v zábavnom priemysle. Dnes, o viac ako 40 rokov neskôr, si už ľudia môžu vyberať z oveľa väčšieho a prepracovanejšieho sortimentu hier. Žánrovo pestrý výber nájdete aj v našom katalógu.

Šport nesmie chýbať
Šport je obrovským fenoménom. Dokáže strhnúť masy, či už na ihriskách, v hľadiskách vypredaných kotlov, alebo pri obrazovkách. Vplyv športu neminul ani herný priemysel, ktorého stálicami sú každoročne najpredávanejšie tituly z rady FIFA či NHL. Tvorcovia, podobne ako slávne športové hviezdy, nemôžu zaspať na vavrínoch a tak každý rok vymýšľajú nové zlepšenia – realistickejšie herné modely, pokročilejšiu počítačovú inteligenciu a krajšiu grafiku. Chcete sa ponoriť do sveta najpopulárnejších športov a najslávnejších súťaží na svete? Áno? Tak teda nádych a…!

Naháňačky plné adrenalínu
Automobilové simulátory sú tu na to, aby plnili sny. Sny o rýchlych a drahých autách, vavrínoch za víťazstvá v pretekoch, adrenalíne a automobilových naháňačkách, ktoré sú v realite takmer nemožné. Siahnite si na legendárne super šporťáky aspoň virtuálne, napríklad prostredníctvom zážitku z hry Need for Speed. Ktorý z hráčov by tento titul nepoznal...Poďte sa zabaviť za volantom nadupaných štvorkolesových mašín a vyzvite na duel niektorého z vašich kamarátov!

V prvej línii z pohľadu prvej osoby
Neznáme prostredie a za každým rohom niekto alebo niečo, čo vás pri prvej príležitosti chce za každú cenu vymazať z povrchu herného. To sú akčné hry a strieľačky. Čo ich robím tak atraktívnymi? Pravdepodobne aj režim pohľadu prvej osoby, ktorá hráča doslova prenesie do deja. Obľubujete akciu a nasadenie v prvej línii? Kúpte si u nás „originálku“ legendárnej série Call of Duty či Fallout. Desiatky hodín skvelej zábavy a hrania je na dosah...

Vybrané Značky