Filmy, knihy, hry

(0 hlasov)

Úvod   »   Filmy, knihy, hry

Leňošenie je dobré aj samo o sebe, no keď ho spojíte ešte s niečím príjemným, dokážete to robiť aj celé hodiny. Čo takto oddýchnuť si pri dobrom filme, vypnúť hlavu s dobrou knižkou na gauči alebo zabaviť sa hraním hier? Aj váš senzor, ktorý vás niekedy upozorňuje na to, že by ste mali robiť niečo aktívne, bude spokojný s takýmto spôsobom leňošenia. 

Pozrite si film 

Čo môže byť lepšie, ako pozrieť si film, keď je vonku škaredo, kvapky dažďa bubnujú na vaše okno a vy ste ukrytý pod dekou. Atmosféra ideálna na filmy. Vyberte si nejaký z našej ponuky. Chcete horor, rodinnú komédiu alebo thriller? Zoberte si všetky, nikdy neviete, kedy dostanete chuť pozrieť si ďalší film znovu. 

Prečítajte si knihu
 
Pozrite si ponuku našich kníh a vyberte si tú, ktorá vám nedovolí prestať čítať, až kým nedočítate posledné slovo. Detektívky, pri ktorých budete mať pocit, že vyšetrenie zločinu nie je možné. Detské knihy, pri ktorých vám bude ľúto, že už nie ste dieťa. Romány, pri ktorých budete chcieť zažiť rovnako vzrušujúci príbeh aj vy. Nájdite si aj vy svojho najlepšieho priateľa človeka z papiera v našej ponuke. 

Spoločenské hry na dlhé večery

Spoločenské hry nie sú len z núdze cnosť. Vôbec nie, keď si vyberiete tú správnu hru, môžete to byť zábava lepšia ako návšteva lunaparku. Pamätáte si na Dostihy a Sázky? Na tie nekonečné hádky a napätie, aby ste neskočili na políčko, kde budete musieť platiť veľa peňazí? Zaspomínajte si na tieto časy a vyberte si hru, pri ktorej zažijete veľa zábavy, napätia a aj priateľských hádok. Pretože to všetko k tomu patrí. 

Vybrané Značky