TV, video, audio

(0 hlasov)

Úvod   »   Elektronika   »   TV, video, audio

Produkty z kategórie TV, video, audio dokonale zamestnajú vaše zmysli a zabavia celú vašu rodinu. Nájdete tu všetko potrebné pre prvotriedny obraz a zvuk. Satelitný signál z vesmírnych diaľok zachytíte len pomocou najmodernejších prijímačov a satelných kompletov. Na bezchybný obraz značkových televízorov si zvyknete veľmi ľahko, podobne ako na vernú zvukovú stopu domácich kín.

​Digitálne kamery
Ponuke digitálnych kamier dominujú veľmi skladné outdoorové kamery. Odolné a vodotesné kamery natáčajú videá vo FULL HD rozlíšení a ich kvality už pozná mnoho bikerov či motocyklistov, ktorí s kamerou pripevnenou na helme dokumentujú svoje cesty krajinou. Kamerky sú však využiteľné aj pri jazde autom na zaznamenanie vašich príjemných aj menej príjemných zážitkov, ktoré by ste riešili napríklad s poisťovňou.

Audio
Vašu obľúbenú nahrávku, dokonca celé albumy hudobných skupín, môžete mať vďaka malým prenosným prehrávačom pri sebe. na cestách aj vo fitnesscentre. V domácich podmienak vyčaria zvuk podľa vašich predstáv sústavy reproduktorov a subwooferov z výrobných dielní značiek Logitech, Genius a ďalších.

Projekčná technika
​Podľa niektorých tvrdení predbieha projekčná technika v obľúbenosti televízory. V súčasnosti nie je výnimkou, ak sú moderné projektory vybavené najvyšším rozlíšením, vďaka ktorému si pozriete obľúbený film od prvej do poslednej minúty so všetkými detailami. Vybavte sa tiež nezbytným projekčným plátnom, ktoré si umiestnite na stenu alebo netradične na strop.
 

Vybrané Značky