Mobily, GPS

(0 hlasov)

Úvod   »   Elektronika   »   Mobily, GPS

Život je o komunikácii a aby sme vám ju uľahčili a spríjemnili, zaradili sme do našej ponuky aj niekoľko užitočných zariadení so špičkovou technológiou. Nech ste s vašimi najbližšími v spojení kedykoľvek a kdekoľvek. Nechajte sa osloviť ponukou telefónov, GPS zariadení a príslušenstva k nim. Možno tu nájdete práve to, čo tak dlho hľadáte.

Telefóny
Vývoj mobilných telefónov napreduje míľovými krokmi a už aj v bežne dostupnom mobile či smartphone sa ukrýva množstvo aplikácií a výkon, ktorým sa ešte pred časom mohli pýšiť klasické počítače. Dobrý telefón je totiž komplexným zariadením, s ktorým môžete elektronicky komunikovať na rôznych úrovniach aj robiť foto alebo video záznamy z akcií. Pre tých, ktorí majú radi osvedčené veci, sú v našej ponuke klasické tlačítkové telefóny. Dominujú jej najmä výrazne odolnejšie telefóny Evolveo, zariadenia, ktoré oceníte aj v nepohode. Do domu sú zase veľmi praktické bezdrôtové telefóny.

GPS
Nie len rally jazdci uznajú, že mať v aute pri sebe dobrého navigátora je na nezaplatenie. V prípade ciest do neznáma vám rovnako, ak nie lepšie, poslúži aj GPS navigácia. Pri orientácii v novom prostredí bolo odjakživa dôležité mať dobrú mapu, vedieť z nej čítať a orientovať sa podľa nej. To platí doteraz aj pri navigáciách. Ten, komu navigačné schopnosti neboli dopriate, využije presné údaje z GPS dvojnásobne.

Weareables
V kategórii Weareables nájdete technológiu ako zo seriálu Star Trek. Myslíme to samozrejme v dobrom. Pomocou chytrých hodiniek budete stále v spojení s okolitým svetom. Po prepojení s vaším telefónom nimi môžete zdvíhať hovory, čítať mejly a textové správy a sledovať novinky zo sociálnych sietí. A pokiaľ by vám niektorá zo správ náhodou zdvihla pulz, buďte si istí, že chytré náramky a hodinky túto anomáliu zaznamenajú a upozornia vás na ňu.

Vybrané Značky