Elektronika

(2 hlasy)

Úvod   »   Elektronika

Vývoj elektroniky napreduje míľovými krokmi, vďaka čomu môžeme technologickú budúcnosť zažívať už dnes. Audio-vizuálna technológia nás už bežne sprevádza po celý deň, od raňajok pri zapnutom rádiu až po večerné usínanie pred televíznou obrazovkou. Ponuka katalógu vengo.sk tieto skutočnosti plne reflektuje. U nás nájdete všetko potrebné na vybavenie vašej kancelárie, prevádzky alebo domácnosti. Manažéri ocenia ľahké a výkonné notebooky, vaša rodina zase dokonalý obraz a zvuk domáceho kina. S elektronikou z vengo.sk bude váš relax pestrejší a pracovný život efektívnejší.

Počítače a kancelária
Schopnosť ovládať výpočtovú techniku aspoň na základnej úrovni sa stala všednou zručnosťou podobne, ako písanie perom. Istú počítacovú zručnosť ste dokázali aj tým, že ste sa dostali na tento web, do sekcie počítače a kancelária - bola to dobrá voľba, gratulujeme:). Vždy mobilný a vždy on-line budete s notebookmi a sieťovými kartami z našej ponuky. Ak ste fanúšikom menších prenosných zariadení, môžete si vybrať z takmer troch stoviek tabletov či čítačiek elektronických kníh v prijatelných cenových reláciách. Vďaka programom zo sekcie grafika a design zase vyladíte vaše videá a fotografie do profesionálnej podoby. Večne mladé si ich môžete uchovať prostredníctvom externých pevných diskov s kapacitou niekoľkých generácií sloních pamätí...

Foto
Viete si predstaviť tie staré fotoaparáty na trojnožke s čiernou plentou a výsuvným objektívom, ktorý sa podobal na harmoniku? Pionierske časy fotografie mali svoje čaro a dávku romantiky a aj vďaka nim môžeme dnes fotiť tak kvalitne. Blesky klasických digitálnych kompaktov sú stále súčasťou rodinných osláv, stretnutí či svadieb. Nezriedka však už v rukách začínajúcich či pokročilejších fotografov vidíme aj zrkadlovky, s ktorými sa z fotenia vďaka príjemnému užívateľskému prostrediu stáva potešenie a láska na celý život. Taký fotograf sa potom priam vyžíva v širokej ponuke objektívov.

Vybrané Značky