Slovensko

(7 hlasov)

Úvod   »   Dovolenky a pobyty   »   Slovensko

Poďte sa presvedčiť o tom, že Slovensko je krajinou netušených možností. Pretože život je nie len o hmotných statkoch, ale najmä a hlavne o zážitkoch, ktoré sú nezabudnuteľné. Čím viac a intenzívnejšie ich prežijete, tým lepšie pre vás. A presne z tohto dôvodu sme ponuku nášho katalógu rozšírili o tieto skvelé možnosti.

Oddych na Slovensku
Prežívate stres v práci a ani každodenné naháňačky stále za niečím vám na zdraví a pohode nepridávajú? Radi by ste si konečne užili pohodu a nechali sa trochu rozmaznávať? Tak to sa vám vôbec nečudujeme. Ale trošku by sme sa divili, ak by ste si nevybrali aspoň jeden z týchto perfektných wellness pobytov. Ich hlavný stan sa nachádza vo vychytených strediskách cestovného ruchu, ktoré majú veľký potenciál potešiť oko aj dušu každého cestovateľa. Relaxujte v krásnej prírode a využívajte prvotriedne služby – už aj na Slovensku!

Lyžovačky
Napriek globálnemu otepľovaniu je Slovensko ešte stále krajinou, s ktorou má pani Zima uzatvorenú exkluzívnu zmluvu na snehovú pokrývku. Zimné mesiace sú v lyžiarskych strediskách také, aké majú byť. S množstvom kvalitného snehu a výbornými možnosťami na lyžovačku. Využite preto ponuku skipassov – celodenných, celosezónnych aj tých, ktoré zahŕňajú večerné lyžovanie. Veľká Rača, Kremnica, Orava, to sú len tri z možností, kam sa môžete s lyžami a rodinou túto zimu vybrať. Pomôžeme vám s výbavou na lyže a ďalšie zimné športy.

A čo ešte?
Ak chcete zažiť niečo nové, no nemáte jasnú predstavu o tom čo presne by to malo byť, kliknite na kategóriu Ostatné pobyty. Nájdete v nej priehršť možností, ako aktívne, zaujímavo a príjemne stráviť dni, ktoré máte len pre seba a svojich najbližších. Rekondičné pobyty, cvičenia jogy, western  alebo Valentín? Nič nie je problémom. A keďže Slovensko bolo oddávna známe ako krajina bohatá na termálne pramene, nájdete v našej ponuke aj kúpeľné a liečebné pobyty.

Vybrané Značky