Dovolenky a pobyty

(11 hlasov)

Úvod   »   Dovolenky a pobyty

Dobrá dovolenka nemôže byť nikdy zlá. Ani v lete, ani v zime. Nikdy. Aj preto si vyberte destinácie z našej ponuky, aby ste mali záruku, že aj vaša dovoelnka bude dobrá. Záruku, že sa váš vytúžený odpočinok nezmení na nočnú moru. Pretože rezorty, miesta a krajiny, ktoré nájdete v našej ponuke sú starostlivo vyberané. Sú do destinácie, z ktorých sa ročne vracajú tisícky turistov s opálenou pokožkou a blaženým úsmevom na perách. Chcete patriť medzi nich aj vy?

Dovolenka v Európe

Láka vás spoznávať staré kultúry na svojom milovanom kontinente? Navštívte kolísku európskej civilizácie. Dovolenka v Grécku je skvelým miestom, kde si užijete krásne kamienkové pláže, spoznáte históriu, oddýchnete si a môžete cestovať. Keď neradi lietate, vyskúšajte dovolenku v Chorvátsku. Navštívte historické mestá Trogir, Pula či Dubrovník a nadýchnite sa chorvátskej histórie a voňavého prímorského vzduchu. Alebo sa iba opaľujte, kúpte a vychutnávajte si skvelé jedlo na krásnych plážiach pri Jadranskom mori. 

Chuť exotiky a vôňa diaľok

Chutí vám viac exotika a voňajú diaľky? Máme pre vás pripravené aj destinácie, ktoré keď navštívite, budú vaše prvé slová: „Toto je skutočný raj na zemi.“ Dovolenka na Maldivách, kde  je pod vami jemný biely piesok, za vami palmové háje a pred vami nekonečný horizont tyrkysového mora. Už len miešaný drink v kokosovom orechu a nič vám nechýba. 

Menej tradičné miesto na dovolenku

Zbožňujete dovolenky, kde nie je turistov ako maku? Kde si môžete vychutnať súkromie na plážach nepobozkaných turistickým ruchom a zároveň to máte z pláže na skok do neskrotnej prírody? Užite si dovolenku v Albánsku alebo v Čiernej hore ešte predtým, ako sa sem nahrnú davy turistov. Vyberte si zájazd do týchto destinácií z našej ponuky, kým nie je neskoro. Najlepšie ešte dnes.

Vybrané Značky