Záhrada

(1 hlas)

Úvod   »   Dom a záhrada   »   Záhrada

Záhrada sa spomína už v Biblii. Áno, bola to Záhrada Eden alebo rajská záhrada, prepojenie krásy a pôžitku, kde mali tráviť svoj čas Adam a Eva. Súradnice tohto legendárneho miesta sú doteraz neznáme, no vy predsa máte pod oknami kúsok svojho raja a my zase ponúkame množstvo užitočných produktov, ktoré vám záhradu pomôžu zveľadiť a spríjemniť pobyt v nej.

Záhradné náradie
Starostlivosť o záhradu patrí k obľúbeným činnostiam a kratochvílam mnohých z nás. Každý nadšený záhradkár preto ocení výber záhradného náradia z nášho katalógu. Praktické ručné náradie aj moderné benzínové kosačky a traktory sa stanú nepostrádateľnými pomôckami pri vašej práci. Dreviny a rastliny vo vašej záhrade si predsa zaslúžia prvotriednu starostlivosť, tak prečo im ju nedopriať?

Záhradný nábytok
Práca v záhrade môže byť zároveň relaxom, no ten pravý oddych a slastné ničnerobenie si vychutnáte jedine v kľude a pokoji. Napríklad natiahnutí v hojdacej sieti alebo pri posedení s rodinou či priateľmi v tieni koruny stromov alebo pod slnečníkom. Náš záhradný nábytok vám poskytne pohodlie pre ničím nerušené chvíľky oddychu, ktoré chcete stráviť podľa svojich predstáv. So záhradným nábytkom katalógu Vengo.sk získa vaša záhrada nový šmrnc a nádych.

Chvíle radosti
Záhrada je ideálnym miestom na stretnutia s rodinou alebo priateľmi. Perfektné chvíle s vašimi blízkymi môžete okoreniť voňavou grilovačkou alebo sviežim čľapkaním sa v bazéne. No nebolo by to skvelé? Bazény, grily a príslušenstvo k nim teraz nájdete aj medzi produktami v našom katalógu. Tak si už len vybrať, napustiť vodu, zapáliť oheň a nezabudnuteľné chvíle sa môžu začať.
 

Vybrané Značky