Mentolová rohová pohovka Guy Laroche Vanity, ľavý roh

Úvod   »   Dom a záhrada   »   Nábytok   »   Pohovky   »   Mentolová rohová pohovka Guy Laroche Vanity, ľavý roh
Mentolová rohová pohovka Guy Laroche Vanity, ľavý roh

(0 hlasov)

Mentolová rohová pohovka Guy Laroche Vanity, ľavý roh

Cena: 981,00 €
DO OBCHODU

O kolekcii:

Neskonale elegantné, krásne a vkusné. Také sú pohovky a kreslá z radu Vanity. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí túžia po tom ozdobiť svoj domov trochou francúzskeho šarmu.

Navrhnuté boli v glamour štýle a svojím dizajnom očaria na prvý pohľad. Skvelé je, že pristanú ako moderným interiérom, kde zapôsobia ako spríjemňujúci prvok, tak aj interiérom klasickým, kam perfektne zapadnú.

O produktoch:

Stvorené tímom dizajnérov v hlavnom meste štýlu, v Paríži, a ručne vyrobené v Európe skúsenými remeselníkmi. Pohovky a kreslá Guy Laroche, to sú prvotriedne, povestne šik kúsky tvorené s láskou a dôrazom na každučký detail. Aj vďaka tomu sú skutočne odolné, čo dokazuje ich päťročná záruka. Každý produkt je navyše podrobený podrobnej kontrole: kontrole kvality, pevnosti a pohodlia. Na celý proces dohliada 10 odborníkov.

Inšpirácia:

Guy Laroche, ktorého meno značka nesie, bol slávny francúzsky návrhár a štylista. Jeho odkaz sa zrkadlí aj v tomto sedacom nábytku: je rovnako sofistikovaný ako módne kolekcie, ktorými je inšpirovaný.

Obchod:
bonami.sk
Dostupnosť:

Vybrané Značky