Nábytok

(1 hlas)

Úvod   »   Dom a záhrada   »   Nábytok

Domov bez nábytku je ako kniha plná bielych, nepopísaných stránok. K útulnému príbytku nábytok jednoducho patrí, veď ho pomáha dotvárať a aj vďaka obľúbenému kreslu a svojmu kútiku sa doň radi vraciame. Ponuka nábytku na Vengo.sk je taká ako život – bohatá, plná možností a splnených snov. Stačí si len správne vybrať.

Kuchyňa
Miestom splnených kulinárskych prianí je jednoznačne kuchyňa. Čo jej dodáva správny šmrnc a ráz? Jasné, správna kuchyňa musí mať svoju paniu (alebo pána?) a vhodne zvolený kuchynský nábytok. Len takáto symbióza prerastie do spokojnosti, ktorá sa nákazlivo rozšíri do vášho príbytku.

Deň má len 24 hodín a mnohokrát sa stane, že rodine z nich nestihneme vždy venovať toľko čo by sme chceli. Práve stretnutia pri dobrom jedle sa stávajú ostrovčekom rodinného pokoja. Nazrite preto do ponuky jedálenských setov a vyberte si z nich podľa prevedenia, farby alebo početnosti vašej rodiny. Objednať si môžete aj kompletne vybavené kuchynské linky s množstvom úložného priestoru a praktickým rozmiestnením skriniek.

Spálňa
Vedeli ste, že spánkom človek strávi v priemere až tretinu svojho života? V spálni sa za ten čas toho dokáže udiať veľmi veľa. Doprajte si spálňové vybavenie, o ktorom sa vám predtým ani nesnívalo! U nás nájdete kompletne zariadené spálne, no objednať si môžete aj jednotlivý nábytok. Priestranné a pohodlné manželské postele, rošty či matrace – poskladajte si posteľ presne podľa vášho gusta a potrieb. Váš priestor môžete dovybaviť aj praktickými skrinkami, poličkami a stolíkmi, ktoré sa budú hodiť na odkladanie množstva malých drobností.

Obývačka
K príjemnej domácej pohode svojou mierou určite prispieva aj obývací priestor. Vybavte svoju obývačku tak, aby vás reprezentovala. V ponuke obývacích stien si vyberajte podľa farby aj úžitkového momentu, záležať totiž bude aj na veľkosti a rozlohe vašej obývačky. Jej dominantou obyčajne býva sedacia súprava. Na Vengo.sk nájdete rôzne prevedenia a farebné varianty, od rustikálnejších až po moderné.

Vybrané Značky