Dielňa

(0 hlasov)

Úvod   »   Dom a záhrada   »   Dielňa

Šikovné ruky nezničíš, keď ich v dielni vycvičíš. Ba práve naopak. Človek sa občas potrebuje realizovať a dielňa je pre tento účel ideálnym miestom. Strávili ste v detstve istý čas na dedine alebo ste tam rovno vyrastali? Potom určite vo svojich spomienkach vylovíte obraz otcovej či dedkovej dielne, kde vládol pach oleja a organizovaný chaos, ktorému rozumel len jej užívateľ.
Spomienky na minulosť môžu byť príjemné, no žijeme v realite a tú je treba tvoriť. Preto nečakajte  viac ako je nezbytne nutné a vyberte si z našej brašne nástroje, ktoré vám chýbajú alebo ich budete potrebovať.

Brúsky s príslušenstvom
Obzvlášť bohatá je najmä ponuka brúsok a príslušenstva k nim. V katalógu nájdete vo všeobecnosti moderné a výkonné „mašiny“, s ktorými vám práca pôjde doslova od ruky. Vďaka pohodlným, ergonomicky spracovaným držadlám je narábanie s nimi hračkou aj pre začiatočníka. K nástrojom môžete dokúpiť tiež rezné kotúče, vhodné na mokré aj suché brúsenie a rôzne materiály.

Vrtáky a vŕtačky
Aj vy sa občas zvŕtate do problému až kým ho nevyriešite? S vŕtačkami a vrtákmi od nás to pôjde ľahšie. Môžete si vyberať medzi profesionálnym náradím a vŕtačkami, ktoré zvládnu okrem vŕtania aj skrutkovanie a sú dosť silné aj na miešanie. Len nezabudnite vymeniť nadstavec…
Ponúkame osvedčené modely od špičkových výrobcov v tomto segmente ako Bosch, Holzmann, Einhell, Metabo a ďalšie. Či ste profesionálny murár, tesár alebo príležitostný kutil, od vášho zariadenia čakáte vysokú životnosť a spoľahlivosť. Jednoducho aby ste sa naň mohli spoľahnúť kedykoľvek. U nás taký tovar dostanete.

Ručné náradie
Ľudský mozog a telo je neprekonateľným nástrojom, ktorému sa dômyselnosťou nič nevyrovná. Aj s pomerne jednoduchými ručnými nástrojmi ako sú napríklad dláta dokáže majster svojho remesla vytvoriť čarovné momenty, prípadne opraviť to, čo sa javilo ako neopraviteľné. Preto popri elektrických vymoženostiach nechýbajú ani rokmi overené vynálezy ako kladivá, hoblíky, šraubováky či kliešte. 

Vybrané Značky