Kuchyne

(0 hlasov)

Úvod   »   Dom a záhrada   »   Bývanie a doplnky   »   Kuchyne

Aj kuchyňa môže byť miestom, kde sa plnia tie najtajnejšie sny. Vy si ich môžete splniť v tomto špecializovanom oddelení kategórie bývania a doplnkov, kde nájdete rôzne komponenty a maličkosti, ktoré dotvoria perfektnú mozaiku dokonalej kuchyne. Pretože len tam, kde sa dobre varí, sa aj dobre darí.

Správne skladovanie potravín je základ
Potraviny je dôležité nie len doniesť domov, ale aj správne skladovať a udržať ich v čo možno najlepšom stave. Misiek, dóz a rôznych iných odkladacích priestorov nie je v domácnosti nikdy dosť. Na Vengo.sk máme na ne tak isto slabosť a v našej ponuke ich nájdete viac ako 1000. Samozrejmosťou sú misky rôznych tvarov, veľkostí a farieb, maselničky alebo chlebníky. Z najmodernejších kuchynských vymožeností vás presvedčí vákuová termoska na jedlo.

Kuchyňa si vyžaduje poriadok
Správna pani a pán svojej kuchyne v nej majú vždy poriadok a za každých okolností vedia kde sa čo nachádza. Nie organizovaný chaos, tu vládne organizovaný poriadok! Presne taký, aký sa mal rozhostiť aj na pracovnej doske v kuchyni. Aby tomu naozaj tak bolo, je dobré svoju kuchyňu rozšíriť o praktické odkvapávače na riad a príbory či stojan na taniere. Vhod by vám však mohol padnúť aj perfektný kuchynský držiak 4 v 1 so zásobníkom na potravinovú fóliu, alobal, papierové utierky a poličkami s odnímateľnými prepážkami na odkladanie drobných kuchynských potrieb.

Všetko pre varenie a pečenie - na Vengo.sk
Nože, krájače, strúhače, dosky, obracačky, lyžice, varechy, naberačky,...jedným dychom sa ani nedá vymenovať kompletný sortiment kuchynských potrieb, ktoré nájdete na Vengo.sk. Isté ale je, že varenie a pečenie bude vďaka nim ľahšie a zábavnejšie. Spravte si čas a v pokoji si prelistujte náš katalóg. Sme presvedčení, že v ňom nájdete množstvo užitočných kuchynských doplnkov, ktoré by si zastali svoje miesto aj vo vašej kuchyni

Vybrané Značky