Bytový textil

(0 hlasov)

Úvod   »   Dom a záhrada   »   Bývanie a doplnky   »   Bytový textil

Bytový textil, to sú všetky textilné produkty, ktoré robia naše domovy krajšími a útulnejšími. V neposlednom rade sú tiež praktické, čo ocenia gazdinky pri varení či pečení a páni domu pri domácich prácach tak isto. Nazrite do našej ponuky bytového textilu, ktorá je pestrá nie len čo do farebnosti, ale aj variácií ponúkaných doplnkov. U nás nájdete niečo do každej miestnosti vo vašom príbytku.

Široký kuchynský sortiment
Kuchyňa je kráľovstvom plným chutí, vôní a slastných pocitov a práve do kuchyne sú určené aj mnohé predmety z ponuky Vengo.sk. Varenie a pečenie sa nie vždy zaobíde bez malých nehôd, preto je fajn sa pri ňom poistiť zásterou. Vyberte si klasické jednofarebné alebo nápadité vzorované zástery, s ktorými bude pohyb v kuchyni istejší a zábavnejší. Au, horúce! Poznáte to? Po horúcom plechu alebo pekáči jednoducho chňapnite a bude po probléme.

Stolovanie na úrovni
Príjemné prostredie pri stolovaní môže pôžitok zo servírovaných pokrmov jedine umocniť. Skrášlite si váš jedálenský stôl pekným obrusom! Tie od nás sú naozaj elegantné, v príjemných farbách a vzoroch a hodia sa rovnako dobre pre okrúhle aj hranaté stoly. Niektoré vám možno pripomenú detstvo a raňajky, obedy alebo večere u starých rodičov. A aby obrus vydržal dlho v dobrej kondícii, môžete si rovno prikúpiť aj praktické prestieranie, ktoré sa aj farebne bude dobre hodiť do vašej kuchyne.

Grande leháro
Kto z nás by si rád nepoležal na príjemnej, voňavej posteli...V katalógu Vengo.sk nájdete niečo aj do vašej spálne. Matrace dnes nie sú lacnou investíciou, preto sa oplatí prikúpiť k nim aj špeciálne chrániče. Tak isto plachta nie je na zahodenie, dobre si splní estetickú aj ochrannú funkciu. Veľmi obľúbeným tovarom sú prehozy, mäkké, hrejivé a obojstranné použiteľné. Nepohrdnite dobrým tipom a kliknite na ponuku posteľnej bielizne. Nájdete tu výbavu rôznych veľkostí a vzorov pre deti aj dospelých.

Vybrané Značky